«Продексім» фінішував на другому місці у групі 2 основного раунду Ліги чемпіонів

Підопічні Хаві Родрігеса впевнено здолали азербайджанський «Араз» в останньому турі основного раунду Ліги чемпіонів, однак, поступилися першою сходинкою португальській «Бенфіці» за рахунок гіршої різниці забитих та пропущених м'ячів.

Херсонці зуміли здобути свою другу перемогу у протистоянні з головним аутсайдером групи. Втім, саме команда Алесіо Да Сілви першою вийшла вперед після автоголу Зварича. Втім, до середини тайму попереду вже були українці. По м'ячу на свій рахунок записали Давид та Корсун. А вже за 30 секунд до перерви гандикап «мельників» до двох голів збільшив Ланко.

Після відпочинку херсонці почали атакувати активніше. Той-таки Давид, а також двічі Шотурма і Білоцерківець довели загальну кількість голів херсонців до восьми. Натомість, нахічеванці відзначилися двічі завдяки влучним ударам Атаєва і Багірова. Як підсумок – перемога 8:3 і сьоме очко для «Продексіма» в основному раунді Ліги чемпіонів.

«Продексім» (Україна) – «Араз» (Азербайджан) – 8:3 (3:1)
Зварич (5 – автогол) Давид (9, 26), Корсун (10), Ланко (19), Шотурма (23, 40), Білоцерківець (24, 31) – Атаєв (30), Багіров (40)
Попередження: Давид (8), Корсун (34) – Багіров (32)

«Продексім»: Юрій Савенко, Даніель, Віталій Скорий (к), Роніньо, Михайло Волянюк, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Дмитро Сорокін, Максим Бессалов, Євген Ланко, Давид Річард, Ілля Бакінський

«Араз»: Ровшан Гусейнлі, Муріло Боргес Соуза, Раміз Човдаров, Різван Фарзалієв (к), Хатаі Багіров, Іса Атаєв, Ніхад Ісмайлов, Владислав Резнов

Суперник українців у боротьбі за першу сходинку проводив свій матч пізніше. «Халле Гоойк» нав'язав боротьбу «Бенфіці», але поступився з рахунком 2:6. Цього результату вистачило лісабонцям, аби завершити основний раунд на першій сходинці групи 2.

Зазначимо, що жеребкування елітного раунду Ліги чемпіонів відбудеться 18 жовтня о 15:00.