Літній чемпіонат Чорноморська. Огляд туру

Представляємо Вашій увазі огляд матчів 8-го туру Літнього чемпіонату Чорноморська.

«Глорія» - «Арсенал» 2:4 (0:2)
Арбітри:
Парамонов Дмитро, Гапчук Микола
Голи: Лагола Дмитро (15,24) – Рязанов Дмитро (1), Вербицький Лев (12), Дзинька Анатолій (14), Гончаренко Олександр (21)
Попередження: Гончаренко Олександр (Арсенал,21)
Нереалізовані 10-метрові удари: Лагола Дмитро («Глорія»,24)

«Глорія» здорово почала Літній чемпіонат. Перемогою над «Арсеналом». Однак, на першу зустріч у «Глорії» прийшло дев'ять гравців, а на матч восьмого туру - всього п'ять, і то з запізненням. Мабуть, грати хлопці були не особливо налаштовані, тому і пропустили вже на першій хвилині матчу. «Арсенал» же чітко гнув свою лінію, за що і був винагороджений «голом у роздягальню» суперника. Тільки після того, як рахунок став 3-0, футболісти «Глорії» згадали, навіщо вони прокинулися в таку рань, і відквитали один м'яч. Пропущений гол жодним чином не позначився на діях гравців «Арсенала», мало того, їм вдалося відновити статус-кво в три м'ячі. І лише за дві хвилини до кінця другого тайму «Глорія» показала, чому довгий час вона вважалася претендентом на перемогу в Першому дивізіоні, обрушивши шквал атак на ворота суперника. Правда, завдяки вдалим діям голкіпера «Арсенала» Владислава Молчанова і власної неточності в реалізації стандартних положень, особливої користі зі своєї активності Глорії витягти не вдалося.

«Дорожник» - «Арена» 1:6 (1:2)
Арбітри:
Сергій Морозов, Докучаєв Євген
Голи: Платонов Ігор (10) – Толкачов Олександр (9,11,22,24), Кандиба Дмитро (14), Кандиба Павло (19)
Попередження: Мельник Володимир (5)

Для того, щоб не втратити шансу поборотися за комплект нагород і «Дорожнику», і «Арені», потрібно було тільки перемагати. «Дорожнику» впоратися з таким завданням було набагато важче, адже у зв'язку з відсутністю голкіпера у ворота довелося стати бомбардиру – Ігорю Реутову. І весь перший тайм «автодорівці» на рівних билися з переважаючими (за кількістю замін) силами суперника, відповівши голом на гол «Арени». Але на 11-й хвилині удача від «Дорожника» відвернулася і більше до кінця гри не поверталася. У другій половині зустрічі у «автодорівців» не виходило нічого – ні передачі, ні удари. А от «Арена» забивала багато і різноманітно. Відзначимо покер Олександра Толкачова як заявку на лідерство в суперечці голеадорів.

«Парма» - «Ліга» 0:13 (0:6)
Арбітри:
Докучаєв Євген Парамонов Дмитро
Голи: Петренко Максим (2,8,12,16,21), Маслов Віктор (7,10), Шинкарук Віктор (11,15,17), Гапчук Микола (18,20,22)
Попередження: Маслов Віктор («Ліга»,24)

У грі з «Пармою» «Ліга» де-юре оформила перемогу в Першому дивізіоні. Для цього «лігівці» забили чортову дюжину голів, так, на всякий випадок. Найбільш вагомий внесок у ці 13-ть м'ячів вніс Максим Петренко своїм пента-триком. «Італійці» ж чергують яскраві перемоги з глибокими провалами. Враховуючи, що середній вік «італійців» на цьому турнірі 17,6 років, то це нормально. Головне, щоб у хлопців залишалося бажання грати у футбол і вдосконалюватися.

«Модуль 35+» - «Судноремонтник» 3:10 (0:4)
Арбітри:
Каплун Олександр, Чечельницький Ігор
Голи: Загородній Дмитро (17), Шкамбарный Юрій (21), Зразків Ігор (22) –Калмацуй Олександр (3,6,12,16,17,20), Щербаков Володимир (10,19,24), Жадан Ігор (22)
Попередження: Кушнір Роман («Модуль 35+»,12), Мойсеенков Ігор («Судноремонтник»,18), Шкамбарний Юрій (19)
Вилучення: Мельник Максим («Модуль 35+»,6)

Зустріч «Модуля 35+» та «Судоремонтника» у першому колі була просто неймовірною, в ній був і фантастичний футбол, і чотири видалення, і камбек, і вирішальний гол на останніх секундах. Природно ще одна гра цих команд очікувався з величезним інтересом. Але ось виправдати очікування «Модуль 35+» не зміг. На матч команда прийшла ослабленою травмою голкіпера і відсутністю кількох гравців стартової четвірки. Але не це стало ключовим чинником такого великого поразки ветеранів. Катастрофічна, неймовірна невдача, коли м'яч з пари метрів не залітає у порожні ворота, може зламати будь-яку команду. Не можна не відзначити і «Судноремонтник», адже «галактікос», на відміну від першої гри, вдалося нав'язати супернику свій футбол. Після восьмого туру «Модуль 35+» вибуває з чемпіонської гонки.