Миколаївська 79 ОДШБр– чемпіон України з футзалу серед підрозділів ВДВ ЗСУ

13 жовтня у Житомирі завершився другий чемпіонат України з футзалу серед підрозділів ВДВ ЗСУ, який тривав три дні. Цього року участь у змаганнях взяли дев’ять команд з усієї України, сформованих із воїнів-учасників АТО, серед яких команди зі Львова, Краматорська, Миколаєва, Дніпра та Житомира.

Протягом 11 та 12 жовтня на майданчику 199 НЦ команди визначали сильніших у групах, а 13 жовтня відбулися фінальні матчі. До півфіналу турніру вийшли три житомирських команди: 199 НЦ, Командування ВДВ, 95 ОДШБр та миколаївська 79 ОДШБр. У першому півфіналі миколаївці виявилися сильнішими за команду житомирського 199 НЦ, а у дербі між КВДВ і 95 ОДШБр інтрига трималася до останньої хвилини, а перемогу на останніх секундах матчу команді 95-ї бригади приніс Микола Шпінь – 7:6. У матчі за третє місце гравці 199 НЦ виявилися сильнішими за команду КВДВ – розгромна перемога 10:1, а у фіналі зустрілися дві команди ОДШБР – 95-ї та 79-ї. Гості з Миколаєва у кожному з таймів тричі відзначалися у воротах житомирян, на що гравці 95-ї ОДШБР відповіли лише трьома влучними пострілами.

По завершенні фінальних матчів на майданчику 199 НЦ пройшла церемонія нагородження. Окрім традиційного нагородження команд, організатори турніру вручили пам’ятні призи у наступних номінаціях:

Кращий воротар – Валентин Боско (КВДВ)
Кращий бомбардир – Артем Марченко (199 НЦ)
Кращий гравець – Микола Шпінь (95 ОДШБр)
Кращий тренер – Віталій Ягодзінський (79 ОДШБр)
Приз за волю до перемоги – 95 ОДШБр

Також дипломами від Асоціації футзалу м. Житомира за сприяння розвитку футзалу та допомогу в організації другого Чемпіонату України серед підрозділів ВДВ ЗСУ були нагороджені: командуючий ВДВ ЗСУ, Герой України Віталій Забродський, керівники міста й області та начальник управління фізичної підготовки та спорту ВДВ ЗСУ Андрій Палагін.

Всі учасники чемпіонату були нагороджені пам’ятними дипломами, а переможець турніру – команда 79 ОДШБр, та призери: команди 95 ОДШБр і 199 НЦ, були нагороджені кубками, дипломами, а також подарунками від спонсорів турніру. Призи вручав полковник ВДВ, Герой України, Андрій Ковальчук.

Підсумковий розподіл команд другого чемпіонату України серед підрозділів ВДВ ЗСУ: