«Odessa Open Cup-2019». Підсумки четвертого ігрового дня

«Odessa Open Cup-2019». Weekends

09:30. Перша ліга. 2-й тур. «Lex-VSK» (Суми) – «КIA Sport» (Київ) – 4:1 (3:1)
Голи: Віталій Гученко (2), Олександр Єлшанський (4), Віталій Ханюков (13), Денис Завгородній (28) – Андрій Прилипко (3)

Старт дня ознаменувався продовженням міні-турніру у Першій лізі. «Lex-VSK» у доволі впевненому стилі продовжив крокувати зі 100-% статистикою перемог.

Кияни з «КIA Sport» зуміли майже миттєво відповісти на гол Гученка м'ячем Прилипка, однак, досить швидко Єлшанський знову подарував сумчанам мінімальну перевагу. Після цього номінальні господарі ще два рази розписалися у воротах суперників, оформивши впевнену перемогу, яка наблизила їх до чемпіонства ще на один крок.

10:05. Кубок престижу. 1/2 фіналу. «UnReal» (Одеса) – «Продексім-2» (Херсон) – 4:2 (1:2)
Голи: Володимир Щербаков (4, 16), Максим Савенко (18), Андрій Гершун (21) – Віталій Поплевічев (8, 14, ДП)
Попередження: Андрій Гершун (22), В’ячеслав Гирля (25) – Микита Ільїн (22)

«Мельники» знову потрапили до Кубка престижу. На цей раз у турнірі вихідного дня. Завдяки дублю Поплевічева підопічні Дмитра Бербенцева вели у рахунку 2:1 після першого тайму.

Однак, у другій половині представники Південної Пальміри забили 3 м'ячі у ворота суперників та очікували на визначення свого суперника у фіналі Кубка престижу за підсумками наступної зустрічі.

10:45. Кубок престижу. 1/2 фіналу. «Sea Gate» (Одеса) – «Антарес» (Київ) – 1:2 (0:1)
Голи: Максим Коптєв (25) – Богдан Каракуц (4), Олександр Сушко (16)

Другому представнику Одеси не судилося скласти компанію своїм землякам у фінальному поєдинку. Кияни забили по голу у кожному з таймів, зусиллями Каракуца та Сушка.

На це команда з Південної Пальміри зуміла відповісти результативними діями Коптєва, який скоротив різницю у рахунку за на 25-ій хвилині. Часу, що залишився не вистачило, аби наздогнати суперників та кваліфікуватися до фіналу Кубка престижу.

11:30. Перша ліга. 3-й тур. «Lex-VSK» (Суми) – «Юрінновація» (Київ) – 8:0 (6:0)
Голи: Ігор Шелест (6, 28), Денис Завгородній (7, 14), Ярослав Борищик (10), Олександр Єлшанський (11, 12), Володимир Торба (24)

Сумчани впевнено дійшли до свої мети та надзвичайно переконливо здобути золото у Першій лізі.

Номінальним господарям вдалося забити шість голів ще до перерви, зусиллями Шелеста, Борищика, а також дублям Завгороднього та Єлшанського. Після перерви Торба і той-таки Шелест допомогли «Lex-VSK» яскраво оформити чемпіонство у Першій лізі.

12:10. Перша ліга. 3-й тур. «КIA Sport» (Київ) – «КнБ Studio» (Київ) – 2:3 (0:2)
Голи: Андрій Прилипко (17), Андрій Кадиров (22) – Сергій Корнієнко (1), Владислав Івченко (12), Олексій Сухарєв (17)
Вилучення: Владислав Замятний (27)

Друге місце, здобувши перемогу у столичному дербі оформив «КнБ Studio». «КIA Sport» як не намагався, але так і не зумів наздогнати своїх суперників.

Після голу Кадирова номінальні господарі мали шість хвилин, щоб спробувати звести матч внічию. Однак, «студійники» зуміли втримати хитку перевагу.

12:55. Кубок престижу. Фінал. «UnReal» (Одеса) – «Антарес» (Київ) – 1:4 (0:2)
Голи: Володимир Щербаков (17) – Євген Глуздовський (7), Дмитро Кульгук (10), Максим Дядюнець (20), Олександр Сушко (25)

Київський колектив зумів вдруге поспіль здолати одеську команду. На цей раз їм підкорився місцевий «UnReal» з яким столичні футзалісти зіграли внічию на груповому етапі. Ще до перерви Глуздовський і Кульгук забили по голу у ворота опонентів

Після перерви Щербаков досить швидко скоротив різницю у рахунку до мінімуму, однак, Дядюнець та Сушко остаточно позбавили команду з Південної Пальміри шансів на трофей.

13:40. Вища ліга. Фінал. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Динамо» (Молдова) – 2:2 (0:2). Пенальті – 7:6
Голи: Сергій Рідний (18, 20) – Сергій Ніколайчук (11), Віталій Багряк (14)
Попередження: Віталій Багряк (14)

Як і фінал Кубка престижу – вирішальний матч Вищої ліги знову приніс шанувальникам футзалу протистояння колективів з однієї групи.

Кишинівці ще у першій половині зустрічі, зусиллями Ніколайчука та Багряка, оформили собі перевагу у два м’ячі.

Втім, після відпочинку Рідному вистачило всього двох хвилин, аби зробити рахунок у протистоянні рівним. Справа дійшла до пенальті, де у надзвичайно довгій серії влучнішими виявилися запоріжці, які взяли реванш у підопічних Доріна Кочебана за поразку на груповому етапі та здобули золоті медалі Вищої ліги.

У церемонії нагородження турніру взяли участь президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, віце-президент АФУ Володимир Гримайло, віце-президент Федерації футболу Одеської області Олексій Дегтярьов та президент Одеської обласної Асоціації футзалу Ігор Калінін.

Організаторами турніру було визначено переможців у таких номінаціях.