Друга ліга: «Сумихімпром-СДПУ» вдома поступився «М’ясній традиції»

Напередодні у Сумах відбувся перший поєдинок раунду плей-офф чемпіонату України серед команд Другої ліги, в якому «Сумихімпром-СДПУ» приймав «М’ясну традицію» з Дніпра. Для господарів поєдинок розпочався невдало. Вже на 3-й хвилині вони програвали 0:1 після голу від Артема Перебори. Після цього сумчани намагались відігратись, але це їм не вдавалося. Тим не менш, вони змусили нервувати «м’ясників», що призвело до перевищення гостями ліміту командних фолів. Однак, Дмитро Баранник не зміг реалізувати дабл-пенальті. І лише у другому таймі «педагоги» змогли зрівняти рахунок завдяки зусиллям Олександра Яценка. Однак, дніпровці все-таки змогли вирвати гостьову перемогу. Це сталося на 37-й хвилині, коли сумчан засмутив Дмитро Гаращенко. Таким чином, перед повторним поєдинком шанси «м’ясників» на прохід у фінал виглядають трохи вищими, ніж у «Сумихімпрома-СДПУ», якому тепер у Дніпрі треба вигравати з рахунком 2:0.

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «М’ясна традиція» (Дніпро) – 1:2
Яценко (25) – Перебора (3), Гаращенко (37)
Попередження: Яценко (18), Атаманюк (35) – Шукалов (22), Білоус (26), Холстов (36)
На 18-й хвилині Баранник («Сумихімпром-СДПУ») не реалізував 10-метровий.