«Катеринославхліб» - чемпіон Другої ліги

У Запоріжжі відбулись вирішальні матчі «Фіналу чотирьох» чемпіонату України серед команд Другої ліги. За їх підсумками стали відомі володарі призових місць.

«Бронзовий» фінал, перш за все, мав дати відповідь на питання: чи зміг «АРПІ» пси логічно відійти від розгрому, який вчинив «Катеринославхліб»? Підопічні Олександра Моргунова показали відповідь своїми голами ще до екватору першого тайму. Щоправда, один з них був у власні ворота, і це давало надію гравцям «М’ясної традиції» на те, що ще можна поборотися за бронзові медалі. А коли Гажемон зрівняв рахунок, то «м’ясники», вочевидь, реально повірили, що вони ще можуть забрати бронзовий комплект нагород до Дніпра. Однак, згодом плани дніпровців почали руйнуватись. Спочатку Антон Тарасенко вивів «АРПІ» вперед, а згодом гравець «М’ясної традиції» Артем Перебора отримав другу жовту картку, і він вже нічим не зміг допомогти своїй команді. Хоча Андрій Будін залишив «м’ясникам» право на надію, не забивши дабл-пенальті. А вже на початку другого тайму ще один гравець «М’ясної традиції» - Денис Гаращенко - підвів своїх партнерів, записавши до свого пасиву автогол. Фактично цей автогол став ключовим епізодом гри. Після цього дніпровці намагались якнайшвидше прийти до тями та відігратись, але цього їм зробити не вдалося. А коли наприкінці основного часу гри Тарасенко оформив хет-трик та зробив рахунок 5:2 на користь «АРПІ», то стало зрозуміло, що бронзові медалі Другої ліги залишаються у Запоріжжі.

Матч за третє місце.
«М’ясна традиція» (Дніпро) – «АРПІ» (Донецьк/Запоріжжя) – 2:5
Огністий (7 – автогол), Гажемон (13) – Тарасенко (4, 16, 38), Будін (8), Гаращенко (22 – автогол)
Попередження: Перебора (8), Гажемон (23), Гаращенко (40) – Почебут (8), Запорожець (23), Трубаров (40)
Вилучення: Перебора (19 – повторне попередження)
На 19-й хвилині Будін («АРПІ») не реалізував 10-метровий.

А переможцем першого сезону чемпіонату України серед команд Другої ліги став дніпровський «Катеринославхліб». Хоча, якщо відверто сказати, підсумковий рахунок фінального поєдинку був трохи несподіваним. Так, «Катеринославхліб» у якійсь мірі вважався фаворитом фіналу, але очікувалось, що «Княжий Ринок» зможе дати реальний бій «пекарям». Проте, все пішло не так, як гадалося. Якщо за підсумками першого тайму гравці «Катеринославхлібу» вели 1:0, і за таких обставин у «княжичів» ще залишались шанси поборотися за «золото», то у другій половині дніпровці влаштували справжній власний бенефіс. Особливо це стосується Андрія Засенка, який протягом другої 20-хвилинки зміг оформити покер. Таким чином, «Катеринославхліб» переміг з рахунком 6:0 і став чемпіоном Другої ліги.