Продексім у товариському матчі здолав Делівері

Херсонський «Продексім» провів другий контрольний поєдинок в ході міжсезонних зборів.

В одеському спорткомплексі «Краян» херсонці зіграли проти місцевої команди «Делівері», яка увійшла в четвірку кращих команд Першої ліги цього сезону.

«Делівері» – непроста команда, команда-відкриття, «міцний горішок»... У неї багато різних негласних титулів, але головна особливість – висока результативність.

Тим не менш, у цій зустрічі фаворитами були гості. Після поразки в поєдинку проти «Титан-Зорі» херсонці хотіли сповна відігратися. І перший гол у ворота «Делівері» пішов буквально після стартового свистка. Віталій Скорий пробив з льоту після подачі з ауту. А через десять хвилин Дмитро Федорченко замкнув чудову передачу від В'ячеслава Чуднова, який намагався обіграти двох суперників на фланзі, але не зміг вирватися з міцних "обіймів" одеситів. В кінці першого тайму двічі відзначився Максим Бессалов. Господарям же пощастило забити у ворота «мельників» тільки один раз.

Друга половина зустрічі також проходила з явною перевагою «продексимівців». Спочатку, після швидкої атаки, гол забив Олексій Фетько, вдруге відзначився Віталій Скорий, після розіграшу штрафного влучно пробив Дмитро Калуков, а за п'ять хвилин до кінця матчу, коли обидві команди при своїх атаках випускали 5-их польових, голами відзначилися Віталій Кисельов і Максим Бессалов. З рахунком 4:9 «Продексім» здобув першу перемогу в оновленому складі.

«Ми знову дали можливість зіграти всім гравцям команди, за винятком Євгена Ланка, який отримав незначне ушкодження. Хоч це і другий товариський матч, але, порівняно з першим, у хлопців було більше взаєморозуміння з новими партнерами, більше спільних комбінацій... Те, що вкладалося у спортсменів на протязі ось уже чотирьох тижнів, починає втілюватися в результат. Ми переходимо на новий рівень підготовки – працюємо над зігранністю колективу», – поділився Віктор Бербенцев, начальник команди МФК «Продексім».

Технічні дані матчу:
«Делівері» (Одеса) – «Продексім» (Херсон) – 4:9 (1:4)
21.07.16. Одеса. СК «Краян»
«Продексім»:
Холоша, Ципун. – Калуков, Сільченко, Федорченко, Кисельов, Скорий, Михайленко, Бессалов, Чуднов В’яч., Чуднов А., Бербенцев, Фетько.
Голи МФК «Продексім»: Бессалов-3, Скорий-2, Федорченко, Фетько, Калуков, Кисельов.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Продексім» (Херсон)