Екстра-ліга: «Енергія» перемагає у Херсоні, а «ХІТ» здобув перемогу в овертаймі

Сьогодні у Херсоні та Києві стартували «золота» та «бронзова» серії плей-офф чемпіонату України серед команд Екстра-ліги сезону 2016/2017 р. р. Обидва поєдинки видались напруженими, але різними за накалом пристрастей та результатом.

Херсонський «Продексім» вже на перших хвилинах зустрічі заявив про свою готовність забрати у «Енергії» звання чемпіона за підсумками як стартового фінального поєдинку, так і всієї серії. І гол Михайла Волянюка тільки закріпив віру в позитивний для «Продексіма» результат у першому матчі. Однак, трохи згодом той же Волянюк невдало зрізав м’яч у власні ворота, після чого рахунок став рівний – 1:1. А ще за кілька хвилин Віталій Багряк вивів «Енергію» вперед. Надалі «Енергія» мала ще кілька нагод для того, щоб розвинути свій успіх, але на заваді ставав голкіпер «Продексіма» Кирило Ципун. Так само і херсонцям не вдавалося пробити Володимира Кардаша, який часто рятував «Енергію» від пропущеного голу. Долю першого поєдинку серії вирішив гол Віталія Радевича, завдяки якому чинний чемпіон України переміг з рахунком 1:3.

«Продексім» (Херсон) – «Енергія» (Львів) – 1:3
Волянюк (5) – Волянюк (10 – автогол), Багряк (13), Радевич (37)
Рахунок у серії – 0:1

Стартовий матч «бронзової» серії видався дуже видовищним та безкомпромісним. Тричі під час основного часу гри «Локомотив» виходив уперед. І тричі «ХІТ» відігравався. Зазначимо, що дуже сильно посприяв цьому екс-«залізничник» Сергій Журба, який двічі засмутив своїх колишніх одноклубників. І багато в чому завдяки його двом голам «ХІТ» не тільки врятувався в основний час, а і перевів гру в овертайм. Однак і там продовжували радувати глядачів, які прийшли на трибуни спорткомплексу ЦСК ЗСУ, забитими м’ячами. «Локомотив» знову спробував відірватись у рахунку на один м’яч. Але цього разу «ХІТ» зусиллями Олександра Школьного та Сергія Чепорнюка, який оформив дубль, не тільки зрівняв знову цифри на табло, а і вперше у матчі вийшов уперед. Після цього підопічні Євгена Ривкіна спробували врятуватись через розіграш п’ятого, однак зрівняти рахунок їм не вдалося. Отже, переможець регулярного чемпіонату починає «бронзову» серію з перемоги.

«ХІТ» (Київ) – «Локомотив» (Харків) – 5:4 ОТ
Журба (12, 29 – з 6-метрового), Чепорнюк (26, 46), Школьний (43) – Білоцерківець (12), І. Борсук (13 – автогол), Сірий (28), Д. Сорокін (42)
Попередження: Школьний (22) – Сірий (16), Бондар (29), Овсянніков (37)
Рахунок у серії – 1:0

Нагадуємо, що 21 травня відбудуться другі поєдинки «золотої» та «бронзової» серій.
12.00. «Продексім» (Херсон) – «Енергія» (Львів)
13.00. «ХІТ» (Київ) – «Локомотив» (Харків)