Екстра-ліга: «Продексім» та «ХІТ» доповнили склад півфіналістів

У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» в двох чвертьфінальних парах плей-офф відбулись вирішальні, треті матчі серії. За їх підсумками стали відомі імена двох останніх півфіналістів.

Після перемоги в серії пенальті у другому матчі психологічна перевага була на боці «Продексіма». І підопічні Ігоря Москвичова намагалися довести це на практиці. Однак, гравці «Сокола» намагались грати так, ніби не було того шоку, який був після програшу у згаданій серії пенальті. Більше того – по ходу поєдинку на табло спорткомплексу ХВУФК горіли дві одинички, і було питання: чи буде знову в цьому протистоянні серія пенальті? Відповідь дали Волянюк та Калуков, які своїми голами схилили шальки терезів на користь «мельників». Окрім того, Волянюк міг зробити хет-трик, але не зміг забити 10-метровий. Тим не менш, херсонці все-таки змогли довести гру до перемоги і офіційно стали півфіналістами Екстра-ліги сезону 2016/2017 р. р.

«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:1
Голи:
Волянюк (12, 29), Калуков (28) – Педяш (13)
Попередження: Кісельов (9), Ланко (26) – Кручек (16), Щербань (38)
На 38-й хвилині Волянюк («Продексім») не реалізував 10-метровий.
Рахунок у серії – 2:1

Після розгромної поразки напередодні «ХІТ» вийшов на гру проти «кардиналів» з іншим настроєм. І це вони продемонстрували на початку гри, забивши два голи. По такій грі справа могла би дійти до розгрому ще у першому таймі. Однак, кияни не всі свої моменти реалізовували. До того ж, вони не забили два дабл-пенальті. Цим підопічні Олега Лук’яненка, самі того не бажаючи, давали шанс своїм опонентам змінити хід гри. Однак, гості не могли цим скористатися. І тільки ближче до середини другого тайму Павло Концеба подарував «кардиналу» надію на спасіння. Однак, другий гол підопічним Сергія Піддубного не вдалося забити. Натомість, капітан «ХІТа» Ігор Борсук на 36-й хвилині зробив рахунок 3:1, чим допоміг своїй команді оформити путівку до півфіналу.

«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 3:1