Екстра-ліга: «Титан» виграв перший матч «бронзової» серії плей-оф

У Покровському був зіграний перший матч серії за третє місце, в якому «Титан» приймав київський «ХІТ». Враховуючи той факт, що незадовго до початку серії «Титан» залишився без головного тренера, обов’язки якого виконує Анатолій Мілінькій, було цікаво подивитись, як це вплинуло на покровців та на їх бажання завоювати бронзові медалі. І перший тайм показав, що бажання у господарів майданчику нікуди не зникло. Гравці «Титану» на майданчику рідного спорткомплексу «Юність» були трохи швидшими, а подекуди і гострішими за своїх столичних опонентів. І на 14-й хвилині це міг підтвердити Боргун, якби забив пенальті. Однак, вже за кілька хвилин «Титану» таки вдалося відкрити рахунок у зустрічі після індивідуальних дій Єрьоміна. А ще трохи згодом Мілінькій втілив у гол розіграш кутового. І це призвело до того, що за підсумками першого тайму «Титан» вів у рахунку 2:0.

Однак, у другій половині гри ініціативою вже володів «ХІТ», що, відповідно, позначилось і на грі. «Титан» дуже рідко контратакував та зосередився на обороні. Кілька разів покровців рятував Мельник. Але на 29-й хвилині Колесникову вдалося скоротити відставання «ХІТа» до мінімуму. Більше того – вже після екватора другого тайму Педяш зрівняв цифри на табло спорткомплексу «Юність». По такій грі «ХІТ», маючи психологічну перевагу, міг би вирвати перемогу в основний час, але цього не сталося. В результаті обом командам довелося пробивати післяматчеві пенальті.

Сама серія пенальті була дуже довгою. Вона тривала більше, ніж регламентовані три удари у кожної з команд. І тільки на тринадцятому ударі, коли справа вже йшла до першого промаху, ця серія закінчилась. Голкіпер «ХІТа» Владислав Лисенко з «точки» не зміг переграти свого колегу по воротарському цеху з «Титана» Богдана Тимощука, і ця хиба принесла перемогу саме покровській команді, якій тепер треба вигравати другий матч у Києві, щоб здобути бронзові медалі.