Екстра-ліга: Титан-Зоря вдруге б’є Локомотив, Ураган вивозить три очки з Житомира + ВІДЕО

24 грудня у Житомирі та Харкові відбулись два матчі 13 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга».

«ЛТК/ІнБев/НПУ», який проводив четвертий домашній поєдинок у Житомирі, намагався закінчити 2016-й рік на мажорній ноті. Але протягом першого тайму «телефоністи» пропустили два м’ячі, які ускладнили їм задачу. До того ж, «ураганівці» могли забити більше, якби не впевнена гра 17-річного Богдана Паламарчука, який дебютував у Екстра-лізі. Однак, підопічні Валерія Туркіна все-таки мали можливості для того, щоб повернути інтригу в поєдинок. Тільки не вистачало точного завершального удару. Втім, за 26 секунд до кінця поєдинку Роман Бакум все-таки подарував надію житомирським вболівальникам, відквитавши один м’яч. А на останній секунді Максим Войток міг зрівняти рахунок, але з його ударом у падінні через себе впорався Віталій Біров. І цей «сейв» голкіпера «Урагану» допоміг івано-франківцям відстояти свою перемогу.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:2
Горбатий (12), Лясковський (17) – Бакум (40)
Попередження: Корсун (32), Павленко (40)

Відеоогляд матчу:

Харківський «Локомотив» мав сильне бажання взяти реванш у «Титан-Зорі» за виїзну поразку з рахунком 0:5. І це бажання почало втілюватись у реальність вже на 6-й хвилині, коли Дмитро Бондар відкрив рахунок. А коли незадовго до перерви Богдан Свірідов забив «гол у роздягальню», то виникли серйозні сумніви щодо того, що «Титан-Зоря» зможе хоч якось відновити інтригу. Але швидкий гол Анатолія Мілінького на початку другого тайму додав покрівцям впевненості. І після цього вони почали шукати можливість для того, щоб зрівняти рахунок. І підопічним Віталія Соломки вдалося перевиконати поставлене завдання: вже на 29-й хвилині вони вели 3:2. «Локомотив» почав нервувати, що призводило до помилок. Втім, на 39-й хвилині «залізничники» все-таки змогли зрівняти рахунок. Але раділи вони недовго. Помилка Юрія Савенка при зміні призвела до четвертого м’яча у ворота «Локо». А незадовго до фінальної сирени гості вп’яте засмутили харків’ян. Таким чином, «Титан-Зоря» двічі протягом регулярного чемпіонату змогла обіграти «Локомотив».

«Локомотив» (Харків) – «Титан-Зоря» (Покровське) – 3:5
Бондар (6), Свірідов (20), Овсянніков (39) – Мілінький (22), Доманський (28, 40), Бондар (29 – автогол), Ященко (39)
Попередження: Лінник (12), Ященко (13), Сільченко (27)

Нагадаємо, що тур завершиться 26 грудня матчем «Енергія» - «Сокіл».