ХІТ у товариському матчі зіграв унічию з Епіцентром К3

У рамках підготовки до нового сезону «ХІТ» провів свій другий контрольний передсезонний матч. Напередодні столична команда зіграла проти «старих знайомих» з команди «Епіцентр К3». Нагадаємо, саме ці команди грали у фіналі Першої ліги сезону 2014/2015, в якому «ХІТ» здобув перемогу і вперше виграв Першу лігу чемпіонату України з футзалу.

Звітний матч розпочався з класного гола Ярослава Заворотного, який вистрілив в саму «дев'ятку» і вивів «будівельників» вперед. «ХІТ» відповів на 12-ій хвилині – Сергій Чепорнюк відпасував на Сергія Шевченка, який зрівняв результат. Буквально через хвилину Віталій Нестерук знову вивів «Епіцентр К3» вперед. Але тут же Олександр Колесніков пасом знайшов у центрі чужого штрафного Андрія Борсука, який вміло прикрив м'яч корпусом, розвернувся і вразив ворота. 2:2 – і команди пішли на перерву.

А на початку другої половини Андрій Борсук вперше в матчі вивів «ХІТ» вперед — 3:2. Пішла відкрита гра з великою кількістю моментів, але надійно діяли голкіпери обох колективів (відзначимо, що у «ХІТа» у першому таймі ворота захищав Влад Лисенко, а в другому Тарас Коваленко).

За п'ять хвилин до закінчення основного часу, за домовленістю між тренерами, команди стали по черзі грати в п'ять польових. І на останній хвилині Максим Павленко (так-так, той самий, екс-головний тренер львівської «Енергії» , який на прохання Олега Шайтанова зіграв за «будівельників») точним ударом приніс нічийний результат у цій грі – 3:3.

Олег Лук'яненко, головний тренер ФК «ХІТ»: «Дуже хороша гра вийшла, не дивлячись на те, що це початок сезону. Хлопці грали під навантаженнями, тому що останній тиждень закладали фундамент фізичної форми в тренажерному залі. Важкувато виглядали, але головне – це було побачити їх у дії, награти різні комбінації. І я, і мій колега Олег Шайтанов, отримали велику інформацію для подальшої підготовки до сезону».

За матеріалами офіційного сайту ФК «ХІТ» (Київ)