Перед стартом сезону: визначено розклад матчів Кубка Водяна та «Lviv Open Cup»

Оприлюднено розклад матчів традиційних передсезонних турнірів, які відбудуться в Одеській області та Львові.

Кубок Водяна. 5-8 серпня. Крижанівка, спорткомплекс «Black Sea-PSV»

Група А

«Ураган» (Івано-Франківськ)
«ХІТ» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький)
«Clic Media» (Молдова)

Група В

«Продексім» (Херсон)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)

5 серпня

Група А. 10:00. «Ураган» – «Clic Media»
Група А. 12:00. «ХІТ» – «Сокіл»
Група В. 14:00. «Продексім» – «Ураган-2-КФВ»
Група В. 16:00. «Моноліт-Viva Cup» – «ДЕ ТРЕЙДИНГ»

6 серпня

Група А. 10:00. «Clic Media» – «ХІТ»
Група А. 12:00. «Сокіл» – «Ураган»
Група В. 14:00. «Ураган-2-КФВ» – «Моноліт-Viva Cup»
Група В. 16:00. «ДЕ ТРЕЙДИНГ» – «Продексім»

7 серпня

Група А. 10:00. «Ураган» – «ХІТ»
Група А. 12:00. «Сокіл» – «Clic Media»
Група В. 14:00. «Продексім» – «Моноліт-Viva Cup»
Група В. 16:00. «Ураган-2-КФВ» – «ДЕ ТРЕЙДИНГ»

8 серпня

09:30. Матч за 7-ме місце
11:30. Матч за 5-те місце
13:30. Матч за 3-тє місце
15:30. Фінал

«Lviv Open Cup». 13-16 серпня. Львів, ПС «Галичина»

Група А

«Енергія» (Львів)
«Славута» (Славута)
«Галицька здоба» (Львів)

Група В

«Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Сокіл» (Хмельницький)
«In.It» (Львів)

13 серпня

Група А. 12:00. «Славута» – «Енергія»
Група В. 14:00. «Кардинал-Рівне» – «In.It»
ТМ. 16:00. «Галицька здоба» – «Сокіл»

14 серпня

Група А. 12:00. «Енергія» – «Галицька здоба»
Група В. 14:00. «Сокіл» – «Кардинал-Рівне»
ТМ. 16:00. «In.It» – «Славута»

15 серпня

Група В. 11:30. «In.It» – «Сокіл»
Група А. 13:30. «Галицька здоба» – «Славута»
ТМ. 15:30. «Енергія» – «Кардинал-Рівне»

16 серпня

11:00. Матч за 5-те місце
13:00. Матч за 3-тє місце
15:00. Фінал

За перебігом турнірів ви зможете слідкувати на нашим інформаційних ресурсах.

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Енергія (Львів) 3 7
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 5
3 ХІТ (Київ) 3 5
4 Продексім (Херсон) 3 4
5 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3 4
6 АФФК Суми (Суми) 2 3
7 Viva Cup (Харків) 2 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!