Валентин Вакула: «Рішення про третє коло чемпіонату було прийнято більшістю учасників Екстра-ліги»

Голова Комітету з проведення змагань АФУ Валентин Вакула підбив підсумки жеребкування календаря нового чемпіонату України.

- Валентине Івановичу, цьогоріч було проведено одразу два жеребкування календаря чемпіонату України – і перших двох кіл, і третього. Чому було вирішити зробити саме так, а не розробити календар за підсумками другого кола?
- У третьому колі якісь команди будуть мати перевагу домашнього майданчика. На нараді президентів 8 червня було прийнято рішення про сліпе жеребкування до початку чемпіонату. Як вийшло, так вийшло. Комусь, можливо, і не пощастило, але це рішення більшості учасників Екстра-ліги.

- Чи можна сказати, що жереб був сприятливий для фаворитів сезону?
- Я взагалі не аналізую жереб, це мають робити клуби. Можливо, одним командам комфортніше грати вдома, а є такі команди, які краще грають на виїзді.

- Під час жеребкування Ви сказали, що наразі ведеться робота щодо залучення потенційної десятої команди. Як проходять ці перемовини, і з якими командами вони ведуться?
- Я сказав що можлива участь десятої команди, але це має бути колектив який готовий виконувати умови регламенту та відповідати статусу Екстра-ліги. Я поки що такого не бачу, на жаль.

- У календарі змагань не вказана дата «Матчу зірок», який проводився до минулого, «пандемійно-карантинного» сезону. Чи планується «Матч зірок» цьогоріч? 
- «Матч зірок» планується в останній декаді грудня, але де і в якому форматі, ми будемо визначати пізніше, відповідно до ситуації, в тому числі і з пандемією.

Пресслужба Асоціації футзалу України
Фото: Павло КУБАНОВ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Енергія (Львів) 3 7
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 5
3 ХІТ (Київ) 3 5
4 Продексім (Херсон) 3 4
5 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3 4
6 АФФК Суми (Суми) 2 3
7 Viva Cup (Харків) 2 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!