«Comfort Life» – чемпіон Вищої ліги «Odessa Open Cup-2020». Weekdays

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів фінального ігрового дня «Odessa Open Cup-2020». Weekdays.

Кубок престижу. Матч за 3-тє місце. «Сокіл SW» (Херсон) – «Металіст» (Миронівка) – 3:4 (2:2)
Голи: Олександр Соловйов (7, 13, 25) – Антон Харченко (10, 17), Віктор Данилів (12), Володимир Ординський (27)
Попередження: Віктор Данилів (22)

Медальні протистояння розпочалися з «бронзового» матчу Кубка престижу. Для херсонців та миронівців цей поєдинок став останньою нагодою перемогти у рамках турніру. У першому таймі на дубль Соловйова влучними ударами відповіли спочатку Харченко, а потім – Данилів.

Після перерви Харченко знову вивів вперед представників Київщини. Однак, невтомний Соловйов не здавався, оформивши хет-трик. Втім, команди таки зуміли вирішити свої справи в основний час. Гол Ординського став «бронзовим» для миронівців та дозволив «Металісту» здійнятися на останню сходинку п’єдесталу.

Кубок престижу. Фінал. «Anserglob» (Херсон) – «Viatek» (Київ) – 0:2 (0:2)
Голи: Дмитро Якубець (3), Максим Концеба (13)
Попередження: Олександр Лата (21 – «Anserglob»)

Золоті медалі Кубка престижу відправилися до Києва. Херсонські «будівельники» набрали непоганої ходи, записавши до свого активу дві поспіль перемоги. Однак, «Viatek» виявився підопічним Олексія Левченка не по зубах.

Якубець та Концеба ще у першому таймі встановили на табло комфортну перевагу столичної команди, яка вимірювалася двома голами. Після перерви жодних змін не відбулося, тож, саме гості й стали володарями золотих медалей.

Вища ліга. Матч за 3-тє місце. «Інтер» (Донецьк) – «Star» (Київ) – 1:1 (1:1). Пенальті – 5:4
Голи: Максим Літвінов (6) – Олександр Данько (7)
Попередження: Денис Сандецький (11), Віталій Нестерук (27, обидва – «Інтер»)

Медалі Вищої ліги виборювалася у повторних протистояннях команд, які вже грали між собою у групах. Першими на паркет вийшли «Інтер» і «Star». У боротьбі за чільну сходинку донеччани обіграли своїх опонентів з рахунком 3:1.

У цій зустрічі «інтеристи» вийшли вперед завдяки голу Літвінова. Однак, досить швидко Данько зробив рахунок рівним. Ніхто не хотів ризикувати, тож, в основний час переможця так і не було виявлено.

У серії пенальті команди припустилися всього однієї неточності. Реалізувати шестиметровий не зумів лише Ардашніков. Як результат, «Інтер» вдруге на турнірі долає «Star» та здобуває бронзові нагороди Вищої ліги.

Вища ліга. Фінал. «Рятувальник» (Ромни) – «Comfort Life» (Київ) – 1:1 (0:0). Пенальті – 3:4
Голи: Андрій Науменко (28) – Валерій Гайван (26 – з пен.)
Попередження: Олександр Шамотій (6), Євген Курочка (26), Віктор Цой (27) Максим Дядюнець (27, всі – «Comfort Life»)

Вдруге у рамках турніру зустрілися і «Рятувальник» та «Comfort Life». У рамках групового етапу кияни здолали своїх суперників з результатом 3:0.

Фінал проходив у запеклій боротьбі, і за дві хвилини до завершення роменчани вийшли вперед. Шестиметровий вдало реалізував Валерій Гайван.

Втім, столична команда не зупинялася, за що і була нагороджена за десять секунд до фінального свистка. Науменко перевів матч у серію пенальті, де свій майстер-клас продемонстрував Максим Дядюнець, який відбив три удари. Тож, саме кияни здобули золоті нагороди турніру.