«Odessa Open Cup». Weekend. Підсумки другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів другого ігрового дня «Odessa Open Cup-2020». Weekend

Група С. «Глобус Банк» (Київ) – «Django Stars» (Київ) – 3:3 (1:2)
Голи: Павло Онищенко (13, 20), Микола Демченко (21) – Тарас Тріска (7), Василь Павленко (10), Олександр Лебідь (18)
Попередження:  Олександр Онопрієнко (16), Олександр Лебідь (23, обидва – «Django Stars»)

Матчі групи С перетворилися на боротьбу за турніри. Переможець звітної зустрічі прямував до Першої ліги. Натомість, команда, що зазнала поразки – до Кубка престижу.

Зрештою, все завершилося на тоненького. «Django Stars» був попереду – 3:1, однак, «банкіри» за сім хвилин до завершення зустрічі зуміли наздогнати своїх суперників. Втім, не більше. Підсумком поєдинку стала нічия, і обидві команди набрали по одному очку. Тож, краща різниця забитих і пропущених вивела до вищого за рангом турніру саме «зірок».

Група D. «Lex-VSK» (Суми) – «Антарес» (Київ) – 1:1 (0:1)
Голи: Ярослав Борищик (23) – Віктор Мазур (9)
Попередження: Віталій Гученко (18) – Богдан Каракуц (21)

У передостанній зустрічі сумчани мали останні надії на те, аби кваліфкуватися до Вищої ліги. Для цього їм було необхідно перемагати.

Кияни вже ніяк не могли розраховувати на першу сходинку, а для того, щоб стати другими було достатньо нічиєї. Мазур на 9-ій хвилині відкрив рахунок у зустрічі. За п’ять хвилин до завершення зустрічі Борищик подарував сумчанам шанс для завоювання другої сходинки. Втім, перемогу не зуміла завоювати жодна з команд.

Група С. «Яско» (Вінниця) – «Рятувальник» (Ромни) – 1:1 (0:0)
Голи: Владислав Васалатій (28 – з пен.) – Денис Завгородній (24)
Попередження: Валерій Гайван (28 – «Рятувальник»)

Справжня битва за Суперлігу очікувала на глядачів в останньому поєдинку квартету D. Підопічним Ігоря Салівона було необхідно перемагати для потрапляння до найвищого за рангом дивізіону, оскільки вони мали гіршу різницю забитих та пропущених.

Голи обидві команди почали забивати ближче до фінальної сирени. Роменчани йшли вперед з п’ятим польовим, і ризик приніс свої дивіденди. Завгородній на 24-ій хвилині подарував мінімальну перевагу команді з Сумщини. Однак, на останній хвилині вінничани отримали право на пенальті. Васалатій не схибив та вирвав перепустку до елітного дивізіону для своєго колективу. Натомість, «рятувальники» продовжуватимуть боротьбу у Вищій лізі.

Група D. «АБтП» (Київ) – «Форца» (Житомир) – 1:2 (1:0)
Голи: Сергій Рябокінь (6) – Віталій Скомський (15), Олександр Дорошенко (25)

В останньому матчі групового етапу інтрига точилася лише у боротьбі за Першу лігу. Перемога могла допомогти киянам обійти «Lex-VSK». Зрештою, перший тайм дозволяв «АБтП» бути попереду завдяки голу Рябоконя.

Втім, після перерви житомиряни, які заздалегідь стали першими, забили двічі та зуміли завершити груповий етап з максимальним очковим показником. У свою чергу, столична команда продовжуватиме турнірну боротьбу у Кубку престижу.

2«Десна» (Київ) – 1 очко (-2)
3«ІнтерАТ» (Вінницька обл.) – 1 очко (-4)

4«АБтП» (Київ) – 1 очко

Суперліга. 1/4 фіналу. «Linevich Group» (Ірпінь) – «Десна» (Київ) – 1:4 (0:2)
Голи: Богдан Трофименко (20) – Владислав Човча (3), Євген Рябий (5), Богдан Павлусенко (15, 27)
Попередження: (Андрій Назаров, 28 – «Linevich Group»)

У стартовому поєдинку кваліфікації до Суперліги «Linevich Group», який переміг у групі А, протистояв «Десні», яка виборола другу сходинку у групі В.

Тим не менш, саме кияни провели зразковий перший тайм, забивши три м’ячі без відповіді. У другій половині команди лише обмінялися голами. Тож, саме «деснянці» зуміли продовжити свій шлях у Суперлізі.

Суперліга. 1/4 фіналу. «Manzana-2» (Київ) – «Володимир» (Тиврів) – 1:4 (0:1)
Голи: Сергій Степаненко (28) – Вадим Циня (7 – з пен.), Євгеній Заєць (17), Павло Чабанов (21), Василь Кефа (28)
Попередження: (Сергій Кучук, 14 – «Manzana-2»)

У другій чвертьфінальній зустрічі знову сильнішою стала команда, яка посіла друге місце у своїй групі.

Єдиною результативною дією у першою таймі став реалізований пенальті Вадимом Цинею. Натомість, після перерви підопічні Романа Стаднічука роззабивалися і були попереду навіть з рахунком 4:0. Однак, Степаненко перед фінальною сиреною зумів забити гол престижу. Тож, 4:1 – учасником Суперліги залишився представник Вінничини.

Перша ліга. Кваліфікація. «ІнтерАТ» (Вінницька обл.) – «Юрінновація» (Київ) – 0:3 (0:1)
Голи: Іван Савинок (8, 11, 28)

Боротьба за останню перепустку до Першої ліги не несла надто багато інтриги. «Інноваціники» знайшли свій аргумент у постаті Савинка.

Два голи до перерви і один – після дозволили киянам уникнути потрапляння до Кубка престижу.

Плей-офф. Суперліга. 1/2 фіналу. «Десна» (Київ) – «Яско» (Вінниця) – 1:3 (0:3)
Голи: Володимир Кучеренко (27) – Владислав Васалатій (2), Андрій Заводян (6), Максим Фурман (13)
Попередження: Фелікс Міранда (24 – «Яско»)

Вдалий перший тайм допоміг вінничанам оформити перепустку до фіналу елітного дивізіону. Васалатій, Заводян та Фурман сформували для гостей гандикап у три м’ячі.

Кияни боролися як могли, однак, у другій двадцятихвилинці зуміли лише відіграти один м’яч завдяки голу Кучеренка. Тож, команда з берегів Південного Бугу вестиме боротьбу за золоті нагороди, а представники столиці боротимуться за «бронзу».

Плей-офф. Суперліга. 1/2 фіналу. «Володимир» (Тиврів) – «Форца» (Житомир) – 5:2 (3:0)
Голи: Василь Кефа (7), Олексій Моторний (10), Євгеній Заєць (11), Микита Тищенко (20), Коллінс Йапарама (24) – Олександр Дорошенко (18), Іван Ковпак (28)

І знову три голи без відповіді у першому таймі, і знову представники Вінничини. У другому півфіналі команда Романа Стаднічука зуміла впевнено здолати своїх суперників.

Амбітні житомиряни поборолися після перерви. Однак, бодай скоротити різницю у рахунку їм не вдалося. Тож, завтра у фіналі Суперліги на шанувальників футзалу очікуватиме надцікаве дербі двох команд з Вінничини.

Плей-офф. Вища ліга. 1/2 фіналу. «Linevich Group» (Ірпінь) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:3 (0:2)
Голи: Юрій Климчук (25), Сергій Феленюк (27) – Олександр Колеснік (2), Валерій Гайван (14), Владислав Радченко (20)
Попередження: Володимир Боженко (20) – Олександр Шумаков (11), Андрій Анцибор (22)

Ще одне надцікаве протистояння відкрило програму півфіналів Вищої ліги. Команда Ігоря Салівона в останню мить опинилася без перепустки до Суперліги, віддавши її «Яско».

Натомість, у півфінальному матчі другого за рангом дивізіону роменчани вели 0:3. Ірпінці зуміли провести потужну кінцівку, забивши два голи. Однак, до пенальті справа не дійшла. Тож, представники Сумщини стали першим фіналістом у Вищій лізі.

Плей-офф. Вища ліга. 1/2 фіналу. «Manzana-2» (Київ) – «Антарес» (Київ) – 1:3 (0:0)
Голи: Ілля Бондарчук (25) – Дмитро Кульгук (20), Олександр Сушко (24, 28)

У фіналі ромнчани зіграють зі столичним «Антаресом», який у півфіналі здолав своїх земляків з «Manzana-2».

Перебіг зустрічі вирішився у заключній восьмихвилинці. На гол Кульгука та дубль Сушка господарі зуміли відповісти лише взяттям воріт від Бондарчука. Тож, команда Віталія Мельника боротиметься з «Linevich Group» за бронзові нагороди.

Перша ліга. 1-й тур. «Django Stars» (Київ) – «Юрінновація» (Київ) – 2:0 (2:0)
Голи: Олександр Лебідь (9), Тарас Тріска (10)

Одноколовий турнір у Першій лізі розпочався з перемоги «Django Stars» над «Юрінновацією». Впродовж хвилини господарі зустрічі забили двічі завдяки зусиллям Лебедя і Тріски.

Кінцівку «інноваційники» проводили з п’ятим польовим. Однак, їм це не допомогло. Додамо, що завтра обидві команди зіграють по одному матчу з «Lex-VSK». Після цього й буде визначено остаточний розподіл місць.

Кубок престижу. 1-й тур. «АБтП» (Київ) – «ІнтерАТ» (Вінницька обл.) – 0:3 (0:1)
Голи: Юрій Попенко (8), Олександр Попенко (21), Валентин Павловський (24)

У боротьбі за престиж кращим видався старт у ще одного колективу з Вінницької області. Гол до і два після перерви дозволили «ІнтерАТу» переконливо здолати київський «АБтП» – 3:0.

Завтра обидві команди проведуть матчі проти ще одного представника столиці – команди «Глобус Банк».