ХНУ та «Львівська Політехніка» зіграють у фіналі чемпіонату України серед ВНЗ

Сьогодні за підсумками матчів 1/2 фіналу чемпіонату України серед закладів вищої освіти у Львові визначилися двоє претендентів на золоті медалі турніру.

Першими на паркет ПС «Галичина» вийшли представники столичного НПУ імені Драгоманова та збірна ХНУ імені Каразіна.

Саме команда зі столиці першою вийшла вперед у півфінальному протиборстві. Максим Чеберяк нав’язав боротьбу кіперу харків’ян Максиму Панішеву, змусивши того помилитися, відправивши м`яч у власні ворота

Втім, до середини стартової половини зустрічі номінальні гості зробили рахунок рівним. Максим Панасенко влучно виконав удар з шестиметрової позначки, відновивши статус-кво.

Вирішальними у зустрічі стали останні дві хвилини стартової половини. Спочатку Панасенко оформив дубль, а після цього впродовж хвилини Федір Овакімян та Владислав Васильєв довели перевагу команди Віталія Чернишова до трьох м`ячів.

Після перерви підопічні Руслана Мішаровського розпочали надзвичайно активно та створили ще декілька нагод біля володінь Панішева, втім, бодай скоротити рахунок їм не вдалося.

Натомість, гольову жагу «драгоманівців» загасило взяття воріт від Даниіла Абакшина, яке остаточно залишило цей матч без інтриги. А впродовж останньої десятихвилинки двічі Ілля Терентьєв та Євген Пугач довели рахунок до розгромного – 8:1.

НПУ ім. Драгоманова (Київ) – ХНУ ім. Каразіна (Харків) – 1:8 (1:4)
Голи: Панішев (4, АГ), Панасенко (10, пен, 19), Овакімян (19), Васильєв (20), Абакшин (27), Терентьєв (31, 35), Пугач (32)
Попередження: Цапов (10), Чеберяк (11)

Другий півфінал пройшов за куди більш напруженої боротьби. Господар Фіналу Чотирьох «Львівська Політехніка» розпочала своє протистояння зі збірною київського НУХТ зі швидкого голу Олега Легендзевича.

Надалі ж поєдинку був притаманним більш в`язкий темп гри з обопільно гострими моментами. Зрештою, столичні футзалісти все ж знайшли свою нагоду для до того, аби зрівняти рахунок завдяки автоголу Олега Панасюка.

Таким чином, ім`я другого фіналіста було визначено у серії пенальті, і тут Легендзевич знову проявив себе з найкращого боку, реалізувавши вирішальний удар галичан. Окрім того, відзначимо дії Назарія Войтовича, який з`явився на майданчику саме під час виконання 6-метрових ударів і одного разу врятував свою команду.

«Львівська Політехніка» (Львів) – НУХТ (Київ) – 1:1 (1:0). Пенальті – 3:2
Голи: Легендзевич (2), Панасюк (32, АГ)
Попередження: Ременець (25), Радевич (39) – Літвінов (27), Полещук (36)