«Енергія» стала володарем Кубку України – 2018

«Енергетичне» дербі у фіналу Кубку України – саме такою була афіша фінального поєдинку за почесний трофей. І ті любителі футзалу, які прийшли на трибуни Палацу спорту «Запоріжалюмінбуд», побачили справжній футзальний спектакль з західноукраїнським гонором. Принаймні, так можна охарактеризувати це «енергетичне» дербі. А почалось воно з намагань «Урагану» забити швидкий гол. Однак, натомість, вони отримали м’яч у власні ворота – відзначився Кузь. І цей гол на якусь мить збив «драконів» з пантелику. Однак, івано-франківці швидко оговтались, а вже на 7-й хвилині Корсун зрівняв рахунок. Та раділи підопічні Максима Павленка недовго – буквально тут же «Енергія» знову вийшла вперед. І знову автором голу в ворота Іваняка став Кузь. Після такого обміну голами пожвавішала і сама гра. По ходу першого тайму рахунок міг змінитись у будь-який бік. Але в «Урагану» була ще одна обставина, яка могла би допомогти завдати проблем «Енергії» - у львів’ян накопичувались фоли. Тому, «ураганівці» намагались провокувати «енергетиків» на фоли. Зрештою, підопічним Максима Павленка незадовго до кінця першого тайму зрівняли рахунок – 2:2.

Але на початку другого тайму Кузь та Легендзевич своїми голами довели перевагу «Енергії» до двох м’ячів, тим самим поставивши перед «Ураганом» дуже складну задачу – відіграти два м’ячі, щоб як мінімум перевести гру у додатковий час. І вже після екватору другої 20-хвилинки Максим Павленко почав переходити на грі з п’ятим польовим. Однак, розіграш зайвого гравця «ураганівцями» не приносив бажаних результатів. «Енергетики» грамотно захищались, зводячи зусилля своїх візаві нанівець. А на 38-й хвилині Легендзевич зробив рахунок 5:3 на користь львів’ян, чим наблизив своїх партнерів до перемоги. Однак, за кілька миттєвостей Горбатому вдалося відквитати один м’яч та подарувати «Урагану» нехай і примарну, але надію на порятунок. Але «драконам» не вдалося скористатися цим невеличким шансом. Таким чином, «Енергія» перемогла з рахунком 5:3 та стала п’ятиразовим володарем Кубку України.

«Ураган» - «Енергія» - 3:5
Корсун (7), Сімка (19), Горбатий (39) – Кузь (4, 7, 25), Легендзевич (24, 38)
Попередження: Зварич (13), Микитюк (25), Пелех (29) – Коваль (27)