Кубок України. 1/8 фіналу. Сокіл на виїзді переміг ЛТК/ІнБев/НПУ

У п’ятницю, 20 січня, матчем між «ЛТК/ІнБев/НПУ» та «Соколом», стартувала стадія 1/8 фіналу Кубку України.

Футзалісти «ЛТК/ІнБев/НПУ» почали поєдинок дуже вдало – вже на 4-й хвилині Денис Зеленкевич відкрив рахунок. Але довго порадіти «телефоністам» не судилося. За кілька миттєвостей Дмитро Мартинюк зрівняв цифри на табло спорткомплексу НПУ ім.. Драгоманова, що було на руку «Соколу», якщо враховувати гол на виїзді. А далі Мартинюк зміг двічі проявити себе у роли асистента – з його пасів забили Артур Подлюк та Владислав Щербань, і в результаті на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь «Сокола».

А у другому таймі футзалісти «ЛТК/ІнБев/НПУ» намагались виправити становище, що було логічно. Однак, гол Олександра Педяша перекреслив усі сподівання господарів майданчику – 1:4. Таким рахунок і залишився до кінця матчу, і тепер перед матчем-відповіддю «Сокіл» матиме перевагу над «ЛТК/ІнБев/НПУ».

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:4
Зеленкевич (4) – Мартинюк (5), Подлюк (10), Щербань (20), Педяш (31)
Попередження: Мороховець (32) – Щербань (27)