Кубок України: Епіцентр К3 став останнім учасником 1/8 фіналу + ВІДЕО

Напередодні відбувся останній поєдинок Попереднього раунду Кубку України з футзалу. Дніпровський «ЮВІКО» на своєму майданчику приймав столичний «Епіцентр К3». Вже по ходу першого тайму гості вели 2:0, що, з урахуванням першого матчу в Києві, фактично ставило хрест на надіях «ЮВІКО». А коли у середині другого тайму Віталій Нестерук зробив рахунок 3:0 на користь киян, то інтрига у цьому протистоянні зникла зовсім. Однак, на останній хвилині матчу дніпровці скоротили розрив до мінімуму зусиллями Микити Сторожука та Дмитра Делятинського. Однак, за підсумками двох матчів перемогу отримав «Епіцентр К3», який тепер у 1/8 фіналу зіграє з чорноморським «Юні-Ламаном».

Нагадаємо, що перші матчі 1/8 фіналу відбудуться 21-22 січня, а матчі-відповіді - 11-12 лютого 2017 року.