Кубок України: огляд матчів за 26 листопада

Напередодні відбулись два матчі другого етапу Попереднього раунду Кубка України з футзалу сезону 2016/2017 років. У одному з них визначився перший володар путівки до 1/8 фіналу.

Зважаючи на те, що у першому матчі між «МКВ» та «М’ясною традицією» була зафіксована нічия 2:2, невеличка перевага за рахунок двох м’ячів, забитих на виїзді, була у «МКВ». Однак, у матчі-відповіді обидві команди почали все з нуля. Розуміючи, що ціна помилки дуже висока, то ані одесити, ані дніпряни не хотіли помилятись. Однак, незадовго до перерви «МКВ» повів у рахунку, отримавши, перш за все, психологічну перевагу. «М’ясникам вдалося зрівняти рахунок лише ближче до середини другого тайму. Але навіть така ситуація була на руку їх суперникам з «МКВ», тому підопічним Валентина Сопільняка треба було забивати ще. Але зробити цього не вдалося. Натомість, одесит Кочевенко наприкінці матчу забив гол, який і вивів «МКВ» до 1/8 фіналу.

«МКВ» (Одеса) – «М’ясна традиція» (Дніпро) – 2:1
Голи:
Златов (20), Кочевенко (39) – Драган (27)
Попередження: Чумак (20) – Ганжемон (18), Холстов (20), Гаращенко (31)
Перший матч – 2:2

Інша дніпровська команда, «Катеринославхліб», зіграла лише перший матч у рамках другого етапу Попереднього раунду Кубка України. Але за його підсумками «пекарі» значно підвищили свої шанси на вихід до 1/8 фіналу, вигравши у київських «манзанівців» з рахунком 6:3. Тим не менш, три голи, забиті на виїзді, залишають підопічним Віталія Мельника шанси на прохід далі, але за умови, що у Києві вони не пропускатимуть, але забиватимуть набагато більше. А поки що, перед матчем-відповіддю, «Катеринославхліб» перебуває у вигідному становищі.

«Катеринославхліб» (Дніпро) – «Мanzana-2» (Київ) – 6:3