Parimatch Кубок України 2021/2022: призначення офіційних осіб на стартові матчі третього попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перші поєдинки третього попереднього етапу Parimatch Кубка України сезону 2021/2022.

4 грудня

«SkyUp» (Київ) – «Технологія-Агросвіт» (Суми)
12:00. м. Київ, НУХТ
Арбітри:
 Я. Щербатенко, В. Татаринов (обидва – Чернігів), В. Ткаченко (Київ)
Хронометрист: В. Степанюк (Київ) 
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький) 

«Human» (Дніпро) – «Любарт» (Луцьк)
13:00. м. Дніпро, СК УДХТУ
Арбітри:
 А. Федоріщев (Луганська обл.), І. Литвиненко (Кривий Ріг), В. Стрижак (Дніпро)
Хронометрист: М. Нор (Дніпро) 
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

«INTER» (Донецьк) – «Бастіон» (Львів)
13:00. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
А. Савельєв, М. Мисловська (обидва – Суми), В. Бородін (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ) 
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Славута» (Славута)
14:00. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Арбітри:
 І. Андрєєв, К. Кандибей (обидва – Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

5 грудня

«Урожай» (Чернівці) – «Гепард» (Харків)
15:00. м. Чернівці, СК «Маленький Париж»
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), О. Плахов (Чернівці)
Хронометрист: Є. Віцнудель (Чернівці)
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 5 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
5 Comfort Life (Буча) 6 7
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!