«Lviv Freedom Cup-2020»: жіноча збірна Італії зіграє у фіналі з Україною

Підопічні Франчески Сальваторе надвпевнено здолали збірну Чехії та стали переможцями у групі В.

Заключний матч у рамках групового не приніс шанувальникам футзалу багато інтриги.

Італійки, які у першому поєдинку з тенісним рахунком обіграли словачок – 6:0, на цей раз відвантажили 8 м’ячів збірній Чехії.

Ще до перерви Бутіма, Адаматті, Барка, Грієко та двічі Помпоселлі дозволили команді Франчески Сальваторе відзначитися 6 разів за підсумками стартової десятихвилинки. На це номінальні господарки відповіли взяттям воріт від Скалової.

У другій половині гості впродовж менш ніж восьми хвилин італійки довели свою результативність до 8-ми голів завдяки зусиллям Беллі та Маркезе. Надалі ж гості увімкнули економ режим, впевнено довівши зустріч до звитяги. Як результат – 1:8.Підопічні Франчески Сальваторе кваліфікуються до фіналу, де зіграють з командою Олега Шайтанова.

«Lviv Freedom Cup-2020». Група В. Чехія (ж) – Італія (ж) – 1:8 (1:6)
Скалова (15) – Бутіма (3), Адаматті (4), Барка (5), Помпоселлі (5, 18), Грієко (7), Беллі (24), Маркезе (28)

Збірна Чехії: Наталіе Павлісова – Іва Одехналова, Тереза Хонкова, Яна Бештова, Маркета Коплікова (к), Катержіна Вашутова, Тереза Вацкова, Ірена Седлачікова, Деніа Скалова, Клара Соукеса, Адела Шурмова, Габріела Шпічкова, Ленка Рогачкова

Збірна Італії: Марія Фонтана – Сара Бутіма, Людовіка Копаррі, Бруна  Борхес, Рената Адаматті, Ерсілія Д’Інчекко (к), Аріана Помпоселлі, Ніколета Мансуетто, Федеріка Беллі, Джессіка Ексана, Сесілія Барка, Сабріна Маркезе, Алессія Грієко, Ана Кароліна Сестарі