«Lviv Freedom Cup-2020»: жіноча збірна Словаччини виявилася сильнішою за Чехію

Підопічні Клаудуша Хірша здобули першу звитягу у рамках «Lviv Freedom Cup-2020».

Словачки вже з самого початку почали демонструвати свою рішучість щодо реабілітації за вчорашню поразку від збірної Італії.

На першій хвилині мала нагоду відкрити рахунок Банікова, однак, Рогачкова перевела м’яч на кутовий.

Підопічні Міхала Одехнала також показали, що налаштовані вдало стартувати на турнірі. Бештова випробувала свою вдачу після удару з далекої відстані. Однак, м’яч пролетів поруч з воротами Червікової.

Втім, саме номінальним господаркам вийти вперед. Вієнерова чітко реалізувала своє рандеву з воротарем суперника, забивши перший гол словачок на «Lviv Freedom Cup-2020».

У період з 11 по 12-ту хвилини підопічні Клаудіуша  Хірша Зуміли ще двічі вразити володіння своїх опоненток. Спочатку Вієнерова оформила дубль, а потім Мацкова зуміла довести перевагу словачок до трьох м’ячів.

Могли номінальні господарки відзначатися і вчетверте. На 17-ій хвилині гості занесли до свого пасиву 6 фолів. Втім, Рогачкова врятувала свою команду після удару Валової з десятиметрової позначки.

Початок другої половини зустрічі лишився за гостям. На 22-ій хвилині Скалова протягнула м’яч флангом та викотила на Булавову, яка точним ударом скоротила різницю у рахунку до двох м’ячів.

На 27-ій хвилині команда Міхала Одехнала скоротила різницю до мінімуму завдяки влучному удару Вашутової, закрутивши інтригу у групі до максимуму.

За 4 хвилини до завершення поєдинку чешки пішли вперед з п’ятим польовим, однак, заробили шостий фол.

Рибанська нереалізувала дабл-пенальті, втім, на добиванні зіграла Сматанова – 4:2.

На 37-ій хвилині гості залишилися у меншості. За повторне попередження було вилучено Булавову. Втім, Холошкова не забила вже третій дабл для своєї команди.

Однак, підопічним Клаудіуша Хірша це не завадило. 4:2 – збірна Словаччини виходить на друге місце у групі В.

«Lviv Freedom Cup-2020». Група B. Словаччина (ж) – Чехія (ж) – 4:2 (3:0)
Голи: Вієнерова (2, 11), Мацкова (12), Сматанова (37) – Скалова (22), Вашутова (27)
Попередження: Червікова (36), Банікова (40) – Булавова (17), Бештова (35)
Нереалізовані дабл-пенальті: Валова (17), Рибанська (37), Холошкова (37)
Вилучення: Булавова (37)

Збірна Словаччини: Яна Червікова – Зіта Банікова, Барбора Валова, Моніка Комлодьова, Ленка Вієнерова (к), Яна Матеюнова, Діана Мацкова, Крістіна Седлакова, Андреа Хербрікова, Ніколета Холошкова, Нікола Рибанська, Наталія Празновська, Сільвія Сматанова, Петра Тіслярова

Збірна Чехії: Ленка Рогачкова  – Іва Одехналова, Тереза Хонкова, Яна Бештова, Маркета Коплікова (к), Катержіна Вашутова, Тереза Вацкова, Мартіна Булавова, Ірена Седлачікова, Деніа Скалова, Клара Соукеса, Адела Шурмова, Габріела Шпічкова, Наталіе Павлісова.

Додамо, що заключний матч у групі В відбудеться завтра. О 19:15 на паркеті ПС «Галичина» зустрінуться збірні Італії та Чехії.