«Продексім» стартує з перемоги в елітному раунді Ліги чемпіонів

Підопічні Хаві Родрігеса розпочали свій шлях у групі D елітного раунду ліги чемпіонів з мінімальної перемоги над мінською «Сталіцею».

У першою таймі обидві команди створили чимало нагод для голу, але свій шанс вдалося реалізували херсонцям. Сорокін прострілив вздовж штрафного майданчика, і м’яч у ворота суперника переправив Давид.

На 24-ій хвилині «мельники» отримали чудову нагоду збільшити свою перевагу після вилучення Ольшевського. Втім, кількісну перевагу українці реалізувати не зуміли.

За 11 хвилин ситуація повторилася. На цей раз другу жовту картку перед собою побачив Михайло Грицина. Херсонцям вистачило п’ятдесяти секунд, щоб все ж таки забити другий м’яч. Після подачі Ланка голом відзначився Волянюк.

Команда Євгенія Осінцева взяла тайм-аут і почала грати з п’ятим польовим. Це дуже швидко принесло свій результат. Тиск білорусів завершився взяттям воріт від Володимира Жигалка.

Однак, за три з лишком хвилини врятували матч «столичні» не зуміли. 2:1 – «Продексім» та «Барселона» з ідентичним рахунками долають своїх суперників та очолюють турнірну таблицю.

Окремий абзац також варто відвести для голкіперів обидвох команд – Олексія Лукші та Кирила Ципуна, які стали головними «винуватцями» такої невеликої кількості забитих м’ячів.

«Сталіца» (Білорусь) – «Продексім» (Херсон) – 1:2 (0:1)
Жигалко (37) – Давид (16), Волянюк (36)
Попередження: Михайло Грицина (5) – Даніель (29)
Вилучення: Ольшевський (24), Михайло Грицина (35 – друга ЖК)

«Сталіца»: Олексій Лукша – Ісмаіл Гібадуллін, Михайло Грицина, Олег Горбенко (к), Руслан Лазюк, Володимир Жигалко, Микола Грицина, Тарас Королишин, Олександр Чібісов, Павло Раговік, Бето, Олександр Ольшевський, Дмитро Поляков, Євген Змисля

«Продексім»: Кирило Ципун – Віталій Скорий (к), Роніньо, Михайло Волянюк, Євген Ланко, Михайло Зварич, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Ігор Корсун, Даніель, Дмитро Сорокін, Максим Бессалов, Давид Річард, Юрій Савенко

Свої наступні матчі команди проведуть завтра. «Продексім» о 16:00 боротиметься за право одноосібно очолити групу з «Барселоною», а 2,5 годинами пізніше «Сталіца» зіграє з празькою «Спартою».