Чемпіонат світу – 2016. Огляд матчів третього ігрового дня + ВІДЕО

Цієї ночі на чемпіонаті світу в Колумбії закінчився перший тур групового раунду. Він був майже над результативним, якщо не враховувати матч Аргентина – Казахстан. І, що цікаво, у кожному з чотирьох поєдинків між собою грали або претенденти на перше місце, або претенденти на друге місце. Втім, така тенденція простежувалась взагалі протягом усього першого туру.

А розпочався ігровий день (якщо йти за календарем змагань) матчем між збірними Соломонових островв та Коста-Рики. У цьому матчі, здається, нічого екстраординарного не мало статись, і гравці збірної Коста-Рики мали би довести гру до впевненої перемоги, навіть незважаючи на два нереалізованих дабл-пенальті у першому таймі. І так, в принципі, і було. Станом на 33-тю хвилину зустрічі підопічні Дієго Соліса спокійно вигравали 4:0. Але потім «соломонівці» ледь не здійснили «камбек», відквитавши два м’ячі. І якби Уітні забив пенальті на передостанній хвилині, то ще невідомо, яким був би остаточний результат. На щастя для костариканців, усе обійшлося, і вони все-таки втримали переможний рахунок.

Соломонові острови – Коста-Рика – 2:4
Рагомо (36 – з 6-метрового), Буле (39) – Паніагуа (19, 33), Кубільйо (24), Бренес (27)
Попередження: Лафай (10), Стівенсон (19), Егета (22), Манго (33) – Кубільйо (36), Чавес (39)
На 18-й хвилині Паніагуа (Коста-Ріка) не реалізував 10-метровий
На 19-й хвилині Кубільйо (Коста-Ріка) не реалізував 10-метровий
На 39-й хвилині Уітні (Соломонові острови) не реалізував 6-метровий

Відеоогляд матчу:

Пам’ятаєте, як в український чемпіонат стрімко увірвався бразилець Вассура, якого придбав донецький «Шахтар»? Його ще почали називати новим Фалькао. Більше того – ходили чутки, що Вассура може прийняти українське громадянство, і тоді буде можливість заграти його за українську збірну. Але ці чутки так і залишились чутками. Зате Вассура прийняв пропозицію від керівників азербайджанського футзалу, і тепер він заграний саме за збірну цієї країни. І свій дебют на чемпіонаті світу у складі азербайджанської збірної він відзначив хет-триком у ворота збірної Марокко, чим суттєво допоміг азербайджанській команді. Рахунок 5:0 повністю відображає різницю цих команд у класі. Тому – все закономірно.

Марокко – Азербайджан – 0:5
Вассура (15, 18, 33), Галло (29), Болінья (31)
Попередження: Джуад (35), Ель-Асас (35)

Єдиний з чотирьох поєдинків ігрового дня, який не став над результативним, був, як ми вже казали, між збірними Аргентини та Казахстану. До цього матчу була прикута наша увага через те, що там визначався можливий суперник збірної України у 1/8 фіналу (хоча про це поки що рано казати). Глядачі на трибунах «Колізео Бісентенаріо» у Букараманзі стали свідками прагматичного футзалу з боку аргентинської команди, яка не дала казахстанцям зіграти у свій футзал. Аргентинці застосовували «зонний» захист, і це не давало підопічним Какау змоги розігрувати п’ятого за допомогою Ігіти, що казахстанці полюбляють робити. І логічно, що до єдиного голу призвела саме помилка Ігіти при розіграші зайвого гравця. Голкіпер збірної Казахстану помилився при передачі, і Вапоракі вразив порожні ворота. Надалі казахстанці намагались відігратись, але «небесно-блакитні» вдало захищались. Не допоміг бронзовим призерам Євро – 2016 і той факт, що вони нанесли трохи більше ударів, ніж аргентинці. Та все марно.

Аргентина – Казахстан – 1:0
Гол:
Вапоракі (20)
Попередження: Базіле (34) – Довгань (8), Ігіта (16)

Матч між Іраном та Іспанією очікувався з неймовірним інтересом. Футзал у Ірані зараз на підйомі, і недаремно збірна цієї країни до топ-десятки світового рейтингу. Щодо збірної Іспанії, то було цікаво подивитись на чинних чемпіонів Європи, які, на відміну від сербського континентального форуму, на «мундіалі» грають вже у бойовому складі. Очікувалось, що матч буде цікавим та напруженим, але по факту було інакше. Насправді підопічні Хосе Венансіо Лопеса декласували своїх суперників. Хоча якби Хассан-заде у першому таймі реалізував дабл-пенальті, то, можливо, у цьому поєдинку ще була б інтрига. А так – «Червона фурія» здобула звитягу на класі, але за підсумками першого туру поки що поступається Азербайджану за різницею м’ячів, тому наразі вона – друга у своїй групі.

Іран – Іспанія – 1:5
Хассан-заде (28 – з 6-метрового) – Серхіо Лосано (2), Хосе Руїс (7), Айкардо (17 – з 10-метрового, 33), Мігелін (27)
Попередження: Самімі (16), Ахмаді (17) – Ортіс (3), Хосе Руїс (28)