Наші за кордоном - 11. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, у яких грають українські футзалісти.

Білорусь

Минулого тижня у чемпіонаті Білорусі був зіграний 13-й тур.

«Дорожнік» (Мінськ) – «УВС-Динамо» (Гродно) – 2:4 (2:1)

Ворота «Дорожніка» захищав Максим Лисенко, а у складі гостей у першій четвірці грав Денис Мазний.

«Вітен» (Орша) – «ВРЗ» (Гомель) – 2:1 (1:0)
Гол українців:
у господарів Роман Кордоба-1

Роман Кордоба відкрив рахунок на 8-й хвилині, скориставшись передачею Дмитра Клочка. З шести українців, які грали у складі гомельчан, до статистики гри потрапив лише Дмитро Шамлі, коли на 4-й хвилині отримав жовту картку за брудну гру.

«Граніт» (Мікашевічі) – Агрокомбінат «Південний» (Гомель) – 10:3 (3:1)
Голи українців: у господарів Володимир Бобильов-2

М’ячі, забиті Володимиром Бобильовим по одному в кожному з таймів, допомогли «Граніту» розгромити аутсайдера Вищої ліги, який зміг задіяти в грі лише 6 польових гравців.

«Борісов-900» (Борісов) – «Аматар» (Брест) – 5:4 (1:2)
Голи українців:
у господарів Олександр Хурсов-1, Євген Юнаков-2, Юрій Когут-1

За участю українців були забиті всі 5 м’ячів господарів. Граючий тренер «Борісова-900» Олександр Хурсов після передачі Євгена Юнакова відзначився в першому таймі в той момент, коли його команда поступалася 0:2. Юнаков по перерві один з м’ячів забив з пенальті, а другий – з пасу Хурсова. А вже з сиреною «Борісов-900» вирвав перемогу – після удару Хурсова гравець «Аматару» Ланець зрізав м’яч в власні ворота.

Відеоогляд матчу

«БЧ» (Гомель) – «Щучин» – 4:0 (2:0)

Голкіпер господарів Ігор Байдак відіграв матч на нуль, а його одноклубник Микита Можейко виходив на майданчик у складі другої четвірки.

«Лідсельмаш» (Ліда) – «Форте» (Могильов) – 5:2 (3:1)
у господарів Євген Змисля-1 – у гостей Дмитро Іванов-1

В центральному матчі туру голи українців стали останніми в грі. Голкіпер «Лідсельмашу» Євген Змисля вразив порожні ворота «Форте» на 36-й хвилині, встановивши рахунок 5:1. А Дмитро Іванов за кілька секунд до сирени підбив підсумок гри. Окрім того, варто відзначити дві результативні передачі лідівця Артема Рося.

Чехія

Минулого тижня у чемпіонаті Чехії відбулися матчі 11-го туру, якими було вичерпано програму першого кола.

«ЕРА-ПАК» (Хрудім) – «Гарденлайн» (Литомержице) – 4:1 (1:1)
Гол українців: Олександр Сорокін-1

М’яч, забитий Олександром Сорокіним на початку другого тайму, став у цій грі переможним. Цим влучним ударом Олександр відкрив свій гольовий реєстр в чемпіонаті Чехії. Дмитро Литвиненко провів на майданчику всю гру.

Польща

У чемпіонаті Польщі минулого тижня відбулися матчі 9-го туру, і були зіграні раніше пропущені матчі з 7-го туру.

«Рекорд» (Бєльсько-Бяла) – «AZS UG» (Гданськ) – 14:4 (7:1)

Олександра Бондаря в цій грі у заявці «Рекорду» не було.

«Лех Канцелярія» (Сломники) – «МОКС» (Білосток) – 4:2 (2:1)
Голи українців: у господарів Роман Вахула-2

У матчі новачків Екстракласи найкращим гравцем став львів’янин Роман Вахула, який відзначився по разу в кожному з таймів. Цим дублем Вахула довів свій гольовий реєстр до 4-х влучних ударів.

«Клірекс» (Хожув) – «Погонь 04» (Щецин) – 5:3 (1:1)
у господарів Вадим Іванов-2

«Клірекс» поступово оговтується після невдалого старту, і в грі проти «Погоні» здобув другу перемогу поспіль. Їй своїм дублем посприяв киянин Вадим Іванов, який вражав ворота гостей по перерві. Загалом, на рахунку Іванова 5 влучних ударів.

«Рекорд» (Бєльсько-Бяла) – «Гатта Актив» (Здуньська-Воля) – 5:2 (2:2)
Гол українців: у господарів Олександр Бондар-1

В центральному матчі туру лише в першому таймі точилася рівна боротьба, що і знайшло своє відображення на табло, причому Олександр Бондар у господарів та Максим Паутяк у гостей відзначилися результативними передачами. Невдовзі по перерві Олександр Бондар втретє засмутив голкіпера «Гатти Актив», і цей м’яч у підсумку став переможним.