Наші за кордоном-29. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти.

Білорусь

Минулого тижня у чемпіонаті Білорусі відбулися матчі 28 туру.

«Щучин» – «БЧ» (Гомель) – 4:6 (2:2)
Голи українців:
у гостей Максим Литвинов-2, Микита Можейко-1

Максим Литвинов та Микита Можейко внесли вирішальний вклад у перемогу гостей. Своїм першим м’ячем Литвинов у до перерви зрівняв рахунок – 2:2, а у другій половині Литвинов та Можейко забили п’ятий та шостий м’ячі своєї команди.

«ВРЗ» (Гомель) – «Вітен» (Орша) – 3:2 (1:0)
Гол українців: у господарів Євген Клочко-1

У центральному матчі лідер чемпіонату Білорусі здобув важку перемогу. Євген Клочко свій м’яч забив у другому таймі, коли вивів «ВРЗ» вперед 2:1. Окрім голу, Євген потрапив до протоколу, отримавши жовту картку за неспортивну поведінку. «Гірчичник» у пасиві і його одноклубника Євгена Рогачова за брудну гру.

Відеоогляд матчу

«Свєтлогорськ» – «Сталіца» (Мінськ) – 1:6 (1:2)
у гостей Михайло Грицина-2, Микола Грицина-2

«Столичні» здобули на виїзді нескладну перемогу, хоча до перерви зіграли не найкращим чином. Брати Грицини додали до свого гольового реєстру по 2 м’ячі. Щодо Тараса Королишина, то він після травми з дня на день розпочне працювати у загальній групі.

«Форте» (Могильов) – «Лідсельмаш» (Ліда) – 2:7 (2:4)
у гостей Олександр Хурсов-2, Артем Рось-1

Команда Сергія Задорожного зазнала на своєму майданчику розгромної поразки, яку оформили в тому числі і Олександр Хурсов з Артемом Росем. Всі три українці лідівців у другому таймі отримали по жовтій картці: Максим Воронін за брудну гру, Хурсов за зрив перспективної атаки, а Рось – за неспортивну поведінку.

«УВС-Динамо» (Гродно) – «Дорожник» (Мінськ) – 3:4 (1:0)
Гол українців:
у гостей Денис Гуменюк-1

З голу Дениса Гуменюка на 30-й хвилині розпочався камбек столичної команди, яка на той момент поступалася з рахунком 1:3. І у цьому матчі автор голу не обійшовся без «гірчичника», у другому таймі за зрив атаки суперника. З жовтими картками також пішли з майданчика у господарів Денис Мазний, а у гостей –голкіпер Максим Лисенко.

Росія

У чемпіонаті Росії минулого тижня відбулися матчі 19-го туру, який був спареним.

Денис Овсянніков у двох матчах «Прогресу», який на своєму майданчику зазнав двох поразок, участі не брав.

«Прогрес» – «Сибіряк» – 2:4 (2:2)

«Прогрес» – «Сибіряк» – 2:6 (0:0)

Володимир Разуванов у першій зустрічі забив дуже важливий м’яч, коли у середині другого тайму зробив рахунок 1:4. «КПРФ» завдяки двом перемогам закріпився у щільній групі лідерів на четвертому місці.

Польща

У чемпіонаті Польщі відбулися матчі 21-го туру.

«Погонь 04» (Щецин) – «Торунь» – 2:6 (2:3)

Одесит Роман Смирнов і в другому своєму матчі на чолі «Погоні 04» зазнав поразки. З приходом Смирнова до команди зі Щецина долучився українець Роман Кондюх. 34-річний гравець ще у 2005 році провів 18 матчів за «Кардинал», який тоді мав львівську прописку.

«МКФ Сольне Място» (Величка) – «Ред Дрегонс» (Пнєви) – 0:6 (0:1)

«Дракони» здобули четверту перемогу поспіль, якою де-юре забронювали місце в першій шістці. Володимир Данилюк за господарів та Роман Вахула за гостей провели весь матч.

«Рекорд» (Бєльско-Бяла) – «Пяст» (Глівіце) – 3:1 (1:0)

До цього матчу було багато розмов стосовно того, що «Пяст» буде прагнути стати першою командою, яка відбере очки у «Рекорду», але все так і залишилося на рівні розмов. Олександр Бондар та його партнери по «Рекорду» підняли планку переможної серії до 21 матчу поспіль.

«Клірекс» (Хожув) – «AZS US» (Катовіце) – 4:3 (1:1)

П’ята поспіль перемога «Клірексу», за який грав киянин Вадим Іванов, далася вкрай складно. Переможний м’яч господарі забили за 21 секунду до фінальної сирени.

«AZS UG» (Гданськ) – «МОКС» (Білосток) – 1:0 (0:0)

Команда Віталія Лісниченка зі своїх численних моментів не реалізувала жодного, а пропустивши в контратаці господарів єдиний м’яч, змушена була поступитися. Незалежно від результатів заключного туру «МОКС» за підсумками першою частини чемпіонату посяде сьоме місце.