Наші за кордоном — 5. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти.

Білорусь

Минулого тижня в чемпіонаті Білорусі був зіграний 7-й тур.

«Лідсельмаш» (Ліда) – «Агрокомбінат Південний» (Гомельський р-н) – 5:1 (3:0)
Голи українців: у господарів Артем Рось-1

Артем Рось на другій хвилині вперше вразив ворота аутсайдера вищої ліги, а невдовзі до перерви після його гольової передачі рахунок виріс до 3:0. На початку другого тайму вже Максим Воронін зробив результативний асист.

«Дорожнік» (Мінськ) – «Граніт» (Мікашевічі) – 3:5 (3:2)

Голкіпер господарів Максим Лисенко залишився в цій грі на лаві запасних, а з двох українців «Граніту», Володимира Бобильова та Віталія Багряка, найбільш ефективним був останній. Після його першого результативного пасу на 13-й хвилині розпочався камбек гостей, які на той час програвали 0:3. А після другого, за кілька секунд до фінальної сирени, «Граніт» остаточно «поховав» володаря Суперкубку Білорусі.

«БЧ» (Гомель) – «Динамо-БНТУ» (Мінськ) – 7:1 (3:1)

Колишній голкіпер «Урагану» Ігор Байдак відмінно провів 30 хвилин гри у складі «залізничників», після чого, за рахунку 4:1, був замінений. Його одноклубник Микита Можейко на 37-й хвилині зробив передачу, після якої і був встановлений остаточний рахунок.

Відеоогляд матчу

«Форте» (Могильов) – «ВРЗ» (Гомель) – 2:2 (2:0)
Голи українців:
у господарів Дмитро Іванов-1 – у гостей Дмитро Шамлі-1, Євген Клочко-1

У центральному матчі туру команда Сергія Задорожного не змогла здолати гомельських «вагоноремонтників». Дмитро Іванов на 6-й хвилині подвоїв перевагу господарів, а по перерві забивали вже тільки гості, причому Дмитро Шамлі реалізував пенальті, який сам і заробив.

«Борісов-900» (Гомель) – «Вітен» (Орша) – 0:5 (0:1)
у гостей Дмитро Клочко-1, Андрій Чернієнко-2

Команда Олександра Хурсова зазнала нищівної поразки на своєму майданчика, і до розгрому «борісовчани» долучилися Дмитро Клочко, відкривши рахунок з пенальті, та Андрій Чернієнко, який оформив дубль на початку другого тайму. По результативній передачі в активі Олександра Вершиніна та Романа Кордоби.

Дмитро Іванов, Дмитро Шамлі та Денис Мазний, маючи в своєму активі по 8 м’ячів, в списку бомбардирів Вищої ліги поділяють 2-5 місця.

Польща

В чемпіонаті Польщі минулого тижня були зіграні матчі 3-го туру, в якому через участь в основному раунді Кубку УЄФА не грав лідер Екстракласи «Рекорд).

«МОКС» (Білосток) – «МКФ Сольна Място» (Велічка) – 1:2 (1:0)

Українець Віталій Лісніченко не потрапив до заявки господарів на гру.

«Погонь 04» (Щецин) – «Лех Канцелярія» (Сломники) – 3:4 (1:1)

Сергій Коваль та Роман Вахула провели за гостей весь матч.

«Клірекс» (Хожув) – «AZS UG» (Гданськ) – 3:3 (3:0)

Господарі, за яких грає Вадим Іванов, примудрилися провалити другий тайм, в якому не втримали ту вагому перевагу, яка в них була в перші 20 хвилин гри.