Кубок УЄФА у Львові. Раба ЕТО Дьор розгромив Марібор

У Львові стартував Основний раунд Кубка УЄФА у групі 1. У першому матчі цієї групи чемпіон Угорщини, «Раба ЕТО Дьор», зустрічався з «Марібором», який є чинним чемпіоном Словенії.

Протягом першого тайму угорська команда виглядала трохи цікавіше, але забити у ворота Даміра Пушкара футзалістам «ЕТО» не вдавалося. І лише наприкінці першої половини гри угорцям таки вдалося це зробити. Томаш Драховскі відгукнувся на подачу з кутового і, скориставшись тим, що його ніхто не накрив, переправив м’яч у порожній кут воріт.

Той же Драховскі забив і на початку другої 20-хвилинки, оформивши дубль. На цьому проблеми для підопічних Роберта Грдовича не закінчились. Скоро у їх ворота був призначений 6-метровий, який впевнено реалізував Жайсон. Після цього словенці мали кілька дуже реальних нагод для того, щоб відквитати бодай би один м’яч. Особливо старався Яндрич. Але ані йому, ані його партнерам по «Марібору» не вдалося змусити Дьюлу Тота витягати м’яч з сітки своїх воріт. Натомість, у воротах словенського чемпіона був зафіксований ще один гол – Давіде Моура забив у порожні ворота на 31-й хвилині. Так рахунок став 4:0 на користь «Раба ЕТО Дьор», і таким він залишився до фінальної сирени.

«Раба ЕТО Дьор» - «Марібор» - 4:0