У стані суперників: переможний тиждень від «Економаца» та «Спортінга»

Суперники херсонського «Продексіма» по Основному раунду Кубку УЄФА - сербський «Економац» та португальський «Спортінг»- минулого тижня нагадали про себе. Але якщо «Спортінг» зіграв у рамках 2-го туру чемпіонату Португалії, то «Економац» провів два товариських поєдинки зі збірною Чорногорії.

Сербський «Економац» на майданчику рідного спорткомплексу «Єзеро» зіграв дві товариських гри зі збірною Чорногорії, в яких двічі святкував перемогу. Обидва матчі проходили при закритих дверях, без вболівальників, що не завадило «Економацу» добитися в іграх, які проходили 14-15 вересня, двох перемог – 9:0 і 4:1. Гравець збірної України Дмитро Сорокін брав участь в обох іграх, але не зміг відзначитися забитими м'ячами.

Ці матчі «Экономац» провів таким складом:

Антоніч (у другій грі – Момчіловіч) – Ігор, Лазаревіч, Сімі Сайотті, Tалес, Матієвіч, Борісов, Стойковіч, Рніч, Копанья, Іванковіч, Сорокін, Мілановіч, Раміч

14 вересня
«Економац» – Чорногорія – 9:0 (5:0)
Tалес, 3, Борісов, 5,6,17, Рніч, 15,40, Іванковіч, 21, Лазаревіч, 31, Ігор, 31

15 вересня
«Економац» – Чорногорія – 4:1 (1:0)
Матієвіч, 17, Рамич, 35, Матиевич, 37, Сімі Сайотті, 40 – Чаласан, 28

Додамо, що перший тур у чемпіонаті Сербії буде зіграно 29 вересня.

А от чемпіон Португалії лісабонський «Спортинг» провів матч 2-го туру національного чемпіонату. Підопічні Нуно Діаша здійснили виїзд у Фундао, де добилися перемоги над одноіменним клубом, який у минулому сезоні завершив регулярний чемпіонат на 6-му місці.

Долю цього матчу «Спортінг» вирішив вже в перші 20 хвилин. «Застрільниками» перемоги стали італійські легіонери Алекс Мерлім і Родольфо Фортіно, які на 7-й хвилині оформили перевагу гостям в два м'ячі. Підбив же підсумок першого тайму Део – на 14-й хвилині бразилець помітив, що воротар «Фундао» Рафаел Абдул вийшов далеко з воріт, і чудовим ударом з 25-ти метрів, зі своєї половини, по високій дузі відправив м'яч у сітку. Цікаво, що до перерви і Мерлім намагався повторити подібний удар, правда, на цей раз метрів з 17-ти, але ворота «Фундао» від четвертого гола врятувала поперечина. Після перерви господарі відіграли один м'яч, коли після удару з дальньої дистанції і рикошету відзначився Марсіо Морейра. В самому кінці матчу «Спортінг» після вилучення Ескерди мав чисельну перевагу, але не зміг реалізувати його.

Після двох турів «Спортінг» очолив турнірну таблицю, лише за різницею м'ячів випереджаючи «Бенфіку», «Брагу», «Модисуш» і «Футзал Аземейш», у яких також по 6 очок. У 3-му турі «Спортінг» на своєму майданчику 23 вересня зіграє з «Футзал Аземейш».