«Ураган» кваліфікувався до елітного раунду Ліги чемпіонів

Підопічні Максима Павленка розгромили косовський Лічені та забронювали за собою перепустку до наступної стадії Ліги чемпіонів.

Забивати «дракони» почали вже на першій хвилині. Фаренюк скористався невдалим виходом Гаші зі своїх володінь й головою переправив м’яч у ворота. Минуло всього три хвилини і рахунок було подвоєно. Дебютний м’яч у Лізі чемпіонів вдалося оформити Абакшину.

Під кінець тайму у пасиві команд назбиралося чимало фолів і суперники по черзі отримали право на виконання дабл-пенальті. Втім, переграти з позначки Колтка у Топілли не вийшло.

Натомість, майстер-клас виконання десятиметрових продемонстрував Онуфрак. Однак, на цьому перший тайм не завершився. Вдалий розіграш ауту ознаменувався точним пасом Масевича на Миколу Грицину, який встановив підсумковий рахунок стартової двадцятихвилинки – 4:0.

Другий тайм гості розпочали з п’ятим польовим, однак, майже одразу поплатилися за власну недбалість. Фаренюк поцілив у порожні ворота й оформив дубль.

Чудова чотириходівка вийшла в івано-франківців у другій половині тайму. Колток віддав на Кордобу, а Роман перевів м’яч на Миколу Грицину, який прострілив на дальню стійку. Абакшину залишалося лише підставити ногу, що Даниіл і зробив, оформивши свій дубль.

Зусиллями Санчеса Наглеса косовари відіграли один м’яч. Однак, останнє слово лишилося за господарями. Сьомий гол господарів забив Коваль й оформив яскравий вихід своєї команди до елітного раунду.

У неділю за другу сходинку у групі (яка не дає можливості кваліфікуватися до наступної стадії) боротимуться «Араз» та «Лічені». Натомість, «Ураган» зіграє з «Юнайтед Галац».

«Ураган» (Україна) – «Лічені» (Косово) – 7:1 (4:0)
Голи: Фаренюк (1, 23), Абакшин (4, 33), Онуфрак (20 – з дабл-пен.), Мик. Грицина (20), Коваль (40) – Санчес Наглес (36)
Попередження: Радевич (10), Абакшин (38), Швед (39), Кордоба (40) – Ісмаілі (7), Шкодра (20), Абріль (25), Гаші (38)
Нереалізований дабл-пенальті: Топілла (17)

«Ураган»: Роман Колток (к) – Мар’ян Масевич, Микола Грицина, Віталій Радевич, Артем Фаренюк – Михайло Грицина, Даниіл Абакшин, Руслан Шеремета, Назар Швед – Роман Кордоба, Тарас Онуфрак, Сергій Коваль, Владислав Завертаний, Тарас Левандівський

«Лічені»: Фіден Гаші – Арбер Шкодра, Хорхе Абріль, Юліан Діаз, Себастьян Санчес Наглес – Якуп Рамадан, Дардан Топілла (к), Таулант Ісмаілі, Валон Браімі – Шкіпеон Браімі, Антон Ука, Фіден Місіні