Parimatch Екстра-ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі четвертого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки четвертого туру Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022.

18 вересня

«ХІТ» (Київ) – «Viva Cup» (Харків)
12:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
Олександр Білащенко (Чернігів), Володимир Дзюра (Рівне), Дмитро Каркаєв (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)​
Спостерігач арбітражу: Олег Іванов (Дніпро) 
Делегат: Валентин Вакула (Бровари)

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
13:00. м. Львів, «Боско-Арена»
Арбітри:
Євген Диннік (Одеса), Олександр Плахов (Чернівці), Володимир Болізюк (Львів)
Хронометрист: Ярослав Сторожук (Львів)​
Спостерігач арбітражу: Геннадій Гора (Київ)
Делегат: Олена Верещинська (Львів)

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Продексім» (Херсон)
14:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
Олексій Фесенко (Харків), Олександр Макаренко (Радомишль), Артем Федоріщев (Сєвєродонецьк)​
Хронометрист: Юлія Змієвська (Сєвєродонецьк)​
Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків) 
Делегат: Юрій Кравченко (Сєвєродонецьк)

21 вересня

АФФК «Суми» (Суми) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
17:00. м. Суми, палац студентського спорту СумДУ
Арбітри:
Антон Ноєв (Запоріжжя), Олександр Сидорук (Вінниця), Андрій Савельєв (Суми)
Хронометрист: Марія Мисловська (Суми)​
Спостерігач арбітражу: Олексій Банасько (Фастів) 
Делегат: Максим Новіков (Суми)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 17
2 Продексім (Херсон) 7 16
3 ХІТ (Київ) 6 14
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 АФФК Суми (Суми) 7 6
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 7 2
Команда І О
1 УКРАЇНА (ж) 2 6
2 Фінляндія (ж) 2 6
3 Чехія (ж) 2 0
4 Бельгія (ж) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!