ПІСЛЯМОВА-1–2021/22. Трактуємо. Рекомендуємо. Вдосконалюємо

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі коментар щодо окремих ігрових епізодів матчів чемпіонату України серед команд Parimatch Екстра-ліги 2021/2022 у форматі «трактуємо, рекомендуємо, вдосконалюємо».

 Кліп № 1:

«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) –  «ХІТ» (Київ), 14 хв.

Запасний гравець команди «Кардинал-Рівнестандарт» опинився зайвим на ігровому майданчику (без втручання у гру), внаслідок порушення процедури заміни, у момент коли м’яч був у грі і ним володіла команда «ХІТ». Зважаючи на відсутність очевидної гольової можливості чи перспективної атаки, арбітр зупинив гру і застосував до порушника у відповідності до Правила 12 – попередження (ЖК/YC), яке стало другим для цього запасного гравця, тому він був вилучений (ЧК/RC), за два попередження у даному матчі.

Гра поновилася вільним ударом, з місця де перебував м’яч у момент зупинки гри. Вилучений запасний гравець покидає межі технічної площі, а його команда залишається на майданчику у повному складі (5х5).

КА АФУ звертає Вашу увагу, що згідно Правил гри, у випадку втручання в гру порушником, гра має поновлюватися штрафним ударом і його команді зараховується накопичений фол, а якщо дане порушення призводить до зриву очевидної гольової можливості (ЗОГМ/DOGSO), тоді порушнику (це може бути будь-хто з заявкового листа команди: гравець, що перебуває на полі, запасний, вилучений чи офіційний представник) виноситься  покарання у вигляді (ЧК/RC), і команда залишається на майданчику у меншості.

З повагою,
Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Енергія (Львів) 3 7
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 5
3 ХІТ (Київ) 3 5
4 Продексім (Херсон) 3 4
5 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3 4
6 АФФК Суми (Суми) 2 3
7 Viva Cup (Харків) 2 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!