Епіцентр К Авангард у товариському матчі переграв молдавський Классік (ВІДЕО)

Потенційний дебютант Першої ліги, одеський «Епіцентр К Авангард», зіграв товариський матч з чемпіоном Молдови, командою «Классік».

«Епіцентр К Авангард» - «Классік» Молдова 5:4
7 серпня, 2016. 18:00. Одеса, спорткомплекс СКА
«Епіцентр К Авангард»: 1.Цибенко, 22.Малиновський, 2.Лужанський, 3.Марченко, 4.Свиридов, 5.Зайцев, 9.Дрозд, 12.Федосюк, 14.Коваленко, 17.Болтнєв. Головний тренер – Павло Ардаковський.
«Классік»: 1.Капсамун, 12.Молдован, 10.Чокой, 2.Коваль, 4.Ніколайчук, 5.Дерік, 7.Виколаш, 25.Недоступ, 6.Тома, 9.Яковенко, 17.Ходерян. Головний тренер – Олександр Дерік.
Голи: Федосюк, 10, Дрозд, 14, Свиридов, 19, Коваленко, 20, 39 – Дерік, 17, Яковенко, 26, Ніколайчук, 36, 37.

Перший тайм міжнародного товариського матчу з молдовською командою «Классік», яка готується до старту в Кубку УЄФА, «Епіцентр К Авангард» провів з величезною перевагою, заслужено здобувши вагомий гандикап у рахунку.

Одесити мали перевагу завдяки більш швидкісній грі і постійному пресингу. Гості трималися до середини тайму, все-таки пропустивши два м'ячі. Спочатку голкіпер зреагував на удар Свиридова, але тут як тут на добиванні був Федосюк – 1:0. Далі Дрозд випередив суперника на фланзі, перехопивши м'яч, «обігрався» з Болтнєвим і вразив уже порожні ворота – 2:0.

Чемпіон Молдови не зневірився, незабаром «розмочивши» рахунок: гості відібрали м'яч на половині майданчика одеситів, після чого граючий тренер молдован Олександр Дерік дальнім ударом застав зненацька Малиновського – 2:1. Але інтрига жила недовго: «Классік» грубо помилився на своїй половині, і Свиридов просто перехопив передачу з ауту і пробив повз воротаря – 3:1. Тут же в результаті розіграшу кутового Болтнєв прострілив у напрямку Коваленко, який елегантно прокатав м'яч уздовж лінії штрафної і пробив точно в дальній кут – 4:1.

Рахунок за підсумками першого тайму цілком міг бути двозначним і, здавалося б. звідки повернутися напруження у протистоянні? Але не тут-то було: чи то господарі зарано повірили в перемогу, то гості перебудувалися – так чи інакше, протягом десяти хвилин молдавський колектив зумів зрівняти рахунок!

Спочатку «Классік» блиснув стандартним положенням: Дерік віддав пас Яковенко, а той вразив ціль практично з нульового кута – 4:2. Груба обрізка при розіграшу ауту біля власних воріт коштувала «Епіцентру К» ще одного пропущеного гола: Ніколайчук – 4:3. Незабаром той же Ніколайчук забив ще раз, отримавши пас від підключився до атаки голкіпера, пройшовши по центру і пробив у лівий від воротаря кут – 4:4.

Грати залишалося трохи більше трьох хвилин, в які командам фактично довелося починати все заново. Вболівальники побачили лише один гол, майстерно виконаний досвідченим Коваленко, який обігрався з Марченко і вразив ближню «дев'ятку» – 5:4.

Грати залишалося 66 секунд, за які ближче до голу були підопічні Павла Ардаковского: спочатку Свиридов перехопив передачу, ледь не вразивши порожні ворота, після чого Болтнєву не вистачило частки секунди, щоб наздогнати м'яч і також вразити порожні ворота. Тим не менше, перемога «Епіцентру К Авангард», що змусив у другому таймі похвилюватися за результат.