Перша ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі другого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки другого туру Першої ліги сезону 2021/2022.

Зона «Схід»

22 жовтня

«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Comfort Life» (Буча) 
16:30. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
Ю. Бабушкін, К. Гринь (обидва – Київська обл.), О. Костюк (Житомир)
Хронометрист: В. Тарасюк (Житомир)​
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

23 жовтня

«Рятувальник» (Ромни) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) 
12:00. м. Конотоп (вул. Конотопських партизанів, 23)
Арбітри:
В. Бородін, Д. Каркаєв (обидва – Київ), А. Фісенко (Суми)
Хронометрист: А. Луценко (Ромни)​
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

«SkyUp» (Київ) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)
12:00. м. Київ, СК НУХТ
Арбітри:
Я. Щербатенко, В. Татаринов (обидва – Чернігів), В. Ткаченко (Київ)
Хронометрист: В. Степанюк (Київ)​
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

Зона «Захід»

22 жовтня

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне)
18:30. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
Н. Бас, О. Леончук (обидва – Луцьк), Р. Гера (Львів)
Хронометрист: П. Сітек (Львів)
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів)

23 жовтня

«Любарт» (Луцьк) – «In.IT» (Львів) 
12:30. м. Луцьк, «Арена спорт»
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ), Н. Бас (Луцьк)
Хронометрист: В. Гарасимків (Ковель)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Славута» (Славута) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
13:00. м. Славута, СК «Здоров'я»
Арбітри:
Н. Лизан, М. Герчук, Ю. Ткачук (всі – Львівська обл.)
Хронометрист: Ю. Заставський (Славута)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!