Перша ліга: два таких різних «епіцентрівських» дербі

Напередодні у чемпіонаті України серед команд Першої ліги відбулись два з трьох запланованих поєдинків 12 туру. І обидва були під знаком дербі. Однак, ці два «епіцентрівських» дербі склалися по-різному для кожної з команд.

Для одеситів перший тайм виїзного поєдинку проти «Епіцентра К3» відверто був провальним. По-перше – рахунок 4:0 за підсумками першої половини гри говорить сам за себе. По-друге – вилучення Малиновського не могло не вплинути на гру підопічних Павла Ардаковського. І по-третє – гості дуже пізно «прокинулись» і почали виправляти становище. Вони це почали робити у другому таймі за рахунку 5:0 на користь «Епіцентра К3». Хоча скажемо чесно: в тому, що після екватора другого тайму «Епіцентр К Авангард» почав забивати, є доля провини підопічних Олега Шайтанова, які, мабуть, подумали, що справу вже зроблено. Втім, щастя для киян, що у них є досвідчений Ільдар Макаєв, чиї два голи все-таки зробили перевагу столичної команди більш-менш комфортною.

«Епіцентр К3» (Київ) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 7:4
Жук (7, 10), Нестерук (12), Романовський (15), Коротенко (29), Макаєв (39, 40) – Коваленко (33), Дрозд (35), Жеріков (36), Болтнєв (40)
Попередження: Заворотний (36) – Федосюк (23), Болтнєв (30)
Вилучення: Малиновський (9)

Гості з Чернівців створили справжню сенсацію, обігравши на виїзді «Епіцентр К10». Вони про свої наміри голосно заявили вже у першому таймі, але здалося, що івано-франківські «будівельники» на це не звернули уваги. А дарма. Гостям вдалося зробити так, щоб за підсумками першого тайму їх ворота залишились у недоторканості. А от у другій 20-хвилинці почалось найцікавіше. На початку тайму Данів оформив дубль та вивів «К10» вперед. Але розвинути свій успіх ще більше підопічним Романа Ярого не вдавалося. Цим скористались чернівчани, які зрівняли рахунок. Але визначальною стала 35-та хвилина, коли Беженар вивів гостей вперед, а Данів не забив 6-метровий. Це був ключовий момент гри. Після цього чернівчанам вдалося забити переможний гол, а це означало, що в Івано-Франківську сталася сенсація.

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Епіцентр К» (Чернівці) – 2:4
Данів (21, 24) – Давидний (7), Куляк (31, 39), Беженар (35)
Попередження: Питльований (18) – Куляк (15), Беженар (35)
На 35-й хвилині Данів («Епіцентр К10») не реалізував 6-метровий.

Нагадаємо, що заключний поєдинок 12 туру буде зіграний 28 лютого, коли роменський «Рятувальник» вдома прийматиме «СумДУ».