Перша ліга: огляд 14 туру

У цей уїк-енд відбулись матчі останнього, 14 туру регулярного чемпіонату в Першій лізі. Пропонуємо Вашій увазі результати та огляди поєдинків.

Чернівецькі «будівельники» до поєдинку в Одесі здобули дві перемоги поспіль і мали велике бажання продовжити свою переможну ходу. І вже на 4-й хвилині Андрій Беженар підтвердив ці наміри гостей з Буковини. Однак, ця мінімальна перевага «Епіцентра К» виявилася хиткою, і в результаті станом на 13-ту хвилину на табло спорткомплексу СКА палали дві двійки. Але у другому таймі гості не на жарт розігрались, і їх перевага в рахунку зростала у геометричній прогресії. До того ж, на руку їм було вилучення Максима Кульки. Єдине, на що вистачило «логістів», так це на гол Віктора Пюро наприкінці поєдинку. Однак, фінальна сирена зафіксувала перемогу чернівчан з рахунком 9:3.

«Делівері» (Одеса) – «Епіцентр К» (Чернівці) – 3:9
Беляєв (12), Єрьомін (13), Пюро (40) – Беженар (4), Куляк (13, 24, 30, 40), Бакалярик (28), Гордей (32), Купчанко (33 – з 6-метрового), Зайчковський (36)
Попередження: Єрьомін (15)
Вилучення: Кулька (33)

Як прес-служба Асоціації футзалу України вже повідомляла, на адресу АФУ прийшов лист від МФК «Рятувальник» (Ромни), в якому йшлося про те, що команда з Сумської області не зможе приїхати на матч 14 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги проти івано-франківського «Епіцентра К10». Відтак, Комітетом з проведення змагань було прийняте рішення про зарахування команді «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) технічної перемоги з рахунком 5:0, а команді «Рятувальник» (Ромни) – технічну поразку з рахунком 0:5.

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Рятувальник» (Ромни) – 5:0 (т. п.)

Складається враження, що у грі «СумДУ» проглядається чорна смуга. Це було видно у грі з «Рятувальником» (за яку «студенти», як ми знаємо, отримали технічну перемогу), і, вочевидь, це продовжилось у поєдинку з «Епіцентром К3». Про це свідчить і той факт, що за підсумками першого тайму сумчани програвали «будівельникам» з рахунком 1:5. А далі становище для «студентів» було ще гіршим. Єдиною втіхою для підопічних Сергія Песоцького став гол Іллі Пустовойта. Але він лише підсолодив гірку пігулку розгромної поразки «СумДУ», що, звісно, не може не тривожити сумських вболівальників перед матчами плей-офф.

«Епіцентр К3» (Київ) – «СумДУ» (Суми) – 8:2
Нестерук (2, 10, 28), Прощенко (8 – автогол), Івонко (14), Заворотний (15, 40), Романовський (36) – Сорока (5), Пустовойт (34)
Попередження: Романовський (31) – Петраков (25), Зеленський (31)