Перша ліга: огляд 6 туру + ВІДЕО

У вітчизняній Першій лізі матчами 6 туру завершилось перше коло регулярного чемпіонату. Цей тур розтягнувся на три дні, і кожен з поєдинків був по-своєму цікавим та напруженим.

У п’ятницю відбулася стартова гра 6 туру. І одразу – дербі. В Одесі «Делівері» з’ясовував стосунки з «Епіцентром К Авангард». Якщо дивитись на це протистояння в плані досвіду, то перевага була на боці «логістів». Але «будівельники» мали бажання довести, що не завжди все вирішує досвід. Вже на початку матчу команди обмінялися голами, після чого вони зайняли вичікувальну позицію. Однак, «Епіцентр К Авангард» не став довго чекати і пішов на перерву в якості переможця завдяки голу Свірідова. А розв’язка цього протистояння була на останніх хвилинах. Спочатку Гавенко зробив рахунок 3:1 на користь «авангардистів», і цим вони створили складну задачу для гравців «Делівері». Однак, єдине, на що вистачило сил в останні хвилини підопічних Олега Безуглого – це лише скоротити рахунок до мінімального. Тому, перемога у цьому одеському дербі дісталася підопічним Павла Ардаковського.

«Делівері» (Одеса) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 2:3
Фадєєв (4), Малюга (40) – Леонов (3), Свірідов (14), Гавенко (38)
Попередження: Лебединський (25), Пюро (28), Фадєєв (35) – Коваленко (20)
На 35-й хвилині Свірідов («Епіцентр К Авангард») не реалізував 10-метровий.

Відеоогляд матчу:

У Києві «Епіцентр К3», на правах одного зі старожилів нинішньої Першої ліги, мав проекзаменувати новачка змагань – чернівецький «Епіцентр К». І, варто сказати, гості намагались бути гарними учнями, а в деяких епізодах вони старались перевершити своїх досвідчених візаві. Принаймні, у підопічних Валерія Кривенчука були хороші моменти для взяття воріт киян. Натомість, у «Епіцентра К3» виявилися проблеми з реалізацією своїх моментів. Принаймні, Шуст і компанія у грі з аутсайдером точно розраховували на велику кількість забитих м’ячів. Але задовільнилися вони лише двома, і обидва – на рахунку досвідченого Ільдара Макаєва, який перебуває наразі у дуже хорошій формі, що і показав даний матч.

«Епіцентр К3» (Київ) – «Епіцентр К» (Чернівці) – 2:0
Макаєв (17, 28)
Попередження: Коротенко (24) – Бакалярик (17), Купчанко (37)

Найрезультативніший поєдинок цього туру відбувся в Івано-Франківську. Хоча після першого тайму, який закінчився з рахунком 2:1 на користь «будівельників», мало хто думав про те, що за підсумками гри буде забито аж п’ятнадцять голів на дві команди. А могли підопічні Романа Ярого за підсумками першої 20-хвилинки вести і 3:1, якби Рябоконь реалізував дабл-пенальті. Втім, Віталій виправився у другому таймі, оформивши хет-трик. А взагалі цей матч був багатим на події. Три хет-трики, два дабл-пенальті (один – реалізований), три пенальті. І вже традиційно надрезультативний поєдинок за участі «СумДУ». Однак, цього разу він виявився програшним для сумчан, а це означає, що підопічні Сергія Песоцького мають передивитися своє ставлення до таких результативних футзальних поєдинків.

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «СумДУ» (Суми) – 8:7
Данів (10, 26, 29), Ярий (15 – з 10-метрового), Прокоп (24 – з 6-метрового), Рябоконь (33, 35, 39) – Ігумнов (20 – з 6-метрового, 34 – з 6-метрового), Мисловський (22, 30, 38), Колеснік (25), Гаврилків (32 – автогол)
Попередження: Красій (20), Русак (33) – Сітнер (12), Мисловський (23)
На 15-й хвилині Рябоконь («Епіцентр К10») не реалізував 10-метровий.