Перша ліга: огляд 7 туру

Останній уїк-енд у чемпіонаті України серед команд Першої ліги був неповним, оскільки поєдинок у Ромнах відбудеться вже у січні 2017 року. Тому, були зіграні тільки два поєдинки – у Чернівцях та у Сумах.

Матч між «Епіцентром К» та «Делівері» видався надто результативним. Особливо це стосується першого тайму, який залишився за чернівчанами – вони вели у рахунку 4:3. Хоча цифри на табло могли би бути і іншими, якби обидві команди реалізували по дабл-пенальті. А от у другому таймі гравці «Делівері» взялися за справу і схилили шальки терезів на свою користь. Однак, на 36-й хвилині одесити привезли собі 6-метровий, який реалізував голкіпер «Епіцентра К» Денис Купчанко. Таким чином, гра так і завершилася внічию – 5:5.

«Епіцентр К» (Чернівці) – «Делівері» (Одеса) – 5:5
Куляк (3, 19), Хандій (17, 18), Купчанко (36 – з 6-метрового) – Кулька (6), Лебединський (6, 7, 34), Беляєв (33)
Попередження: Давидний (33), Хандій (37) – Сніцар 25), Лембер (27), Беляєв (30), Єрьомін (36)
На 15-й хвилині Беженар («Епіцентр К») не реалізував 10-метровий
На 19-й хвилині Сніцар («Делівері») не реалізував 10-метровий

Хоча у цьому турі було зіграно лише два матчі, але один все-таки виділявся. Звісно, мається на увазі поєдинок у Сумах. І все найцікавіше глядачі, які прийшли на трибуни Легкоатлетичного манежу в Сумах, побачили у другому таймі. Гравці «СумДУ» вийшли на другу 20-хвилинку дуже мотивованими, і це дуже швидко позначилось на результаті. Станом на 32-гу хвилину господарі паркету вигравали з рахунком 4:0. Однак, після цього підопічним Олега Шайтанова вдалося відновити інтригу в матчі. Однак, врятувати гру «будівельникам» не вдалося. Тим більше, якщо врахувати те, що сумчани забили п’ятий м’яч. Тому, в цьому поєдинку «СумДУ» вдалося зробити собі подарунок на Новий рік.

«СумДУ» (Суми) – «Епіцентр К3» (Київ) – 5:3
Зеленський (22), Петраков (26), Прощенко (27), Мороз (32), Бурдюг (40) – Макаєв (34), Шуст (38 – з 6-метрового), Жук (40)
Попередження: Бурдюг (19), Зеленський (38) – Макаєв (17)

Нагадаємо, що ще один матч 7 туру Першої ліги між «Рятувальником» та «Епіцентром К3» відбудеться 11 січня