Перша ліга: огляд 9 туру

Напередодні, матчем між «Делівері» та «Рятувальником», завершився 9 тур чемпіонату України серед команд Першої ліги. Відповідно, настав час підбити підсумки туру та ще раз згадати його результати. Одразу зазначимо, що у цьому турі команди-господарки здобули три перемоги з трьох можливих, і всі ці звитяги були розгромними.

Чергове «епіцентрівське» дербі відбулось у Києві. Чесно кажучи, від протистояння «К3» та «К10» очікували більшого, тим більше, якщо враховувати, що у складах обох команд виступають далеко не останні гравці. Але вийшло так, що підопічні Олега Шайтанова краще реалізували свої моменти, особливо у другому таймі. І це призвело до того, що незадовго до кінця поєдинку кияни вигравали 5:0. Звісно, треба врахувати той факт, що гості по ходу другого тайму втратили Томина, який отримав червону картку. Це теж вдарило по амбіціях франківців. Але все-таки вони залишили останнє слово у цьому поєдинку за собою – Конкольняк з дабл-пенальті забив «гол престижу».

«Епіцентр К3» (Київ) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – 5:1
Жук (12), Івонко (22), Романовський (29), Заворотний (38), Коротенко (39) – Конкольняк (40 – з 10-метрового)
Попередження: Шуст (2) – Швед (26)
Вилучення: Томин (28)

Інший «Епіцентр» - одеський – приймав у себе вдома «СумДУ» і влаштував підопічним Сергія Песоцького справжній холодний душ. Про це свідчить і рахунок 3:0 за підсумками перших двадцяти хвилин гри. Звісно, після такого важко повернутись у гру. Тим не менш, сумчани спробували це зробити, і якби не вилучення Мисловського, то, можливо, «студенти» могли би розраховувати на більше. Але цього разу перевага була на боці одеситів, які були дуже мотивованими, і їх мотивація була виправдана результатом.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «СумДУ» (Суми) – 6:2
Леонов (1, 10), Можеренков (16), Гавенко (29, 40), Свірідов (40) – Ігумнов (29), Сітнер (37)
Попередження: Свірідов (1), Гавенко (38) – Мисловський (29), Зеленський (39)
Вилучення: Мисловський (30 – повторне вилучення)

А у понеділок поразки зазнала ще одна команда, яка у Першій лізі представляє Сумщину – роменський «Рятувальник». «Делівері» по ходу першого тайму грав цікавіше, міг кілька разів змусити капітулювати Юрія Козаченка, але зробив це лише незадовго до перерви, коли рахунок відкрив Владислав Сніцар. А вже по ходу другого тайму одесити довели свою перевагу до 4:0. Після цього підопічні Олега Безуглого трохи скинули оберти, що дало можливість «рятувальникам» трохи скоротити рахунок. Але надія ромен чан на «камбек» згасла, коли Денис Лебединський реалізував дабл-пенальті, і цим він підсумував результат зустрічі – 5:2 на користь «логістів», а представники Одеси у цьому турі двічі обіграли опонентів з Сумської області.

«Делівері» (Одеса) – «Рятувальник» (Ромни) – 5:2
Сніцар (20), Лапа (22), Лебединський (27, 38 – з 10-метрового), Єрьомін (27) – Колеснік (35), Віт. Радченко (36)
Попередження: Вл. Радченко (26), Козаченко (38)