Перша ліга: огляд матчів 10 туру + ВІДЕО

З 9 по 11 лютого у Першій лізі відбулись матчі 10 туру. Пропонуємо Вашій увазі огляди цих поєдинків.

Група «Захід»

Для «Енергії-2-ЛЮ-Альтернативи» поєдинок проти «Візи-Вторми» був фактично за шість очок. В разі перемоги у львів’ян ще залишались би деякі шанси на здобуття другої путівки до другого етапу. І підопічні Назара Станкевича провели цей матч практично ідеально, перегравши «мануфактурників» майже в усіх компонентах гри. По грі у гостей з Івано-Франківська фактично не було шансів на те, щоб якимось чином перевернути події у грі на свою користь. Єдине, що вдалося зробити підопічним Івана Скіцка, так це відіграти два м’ячі. Але це не врятувало «Візу» від поразки.

«Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – 4:2
Абрамчук (6, 40), Ковальчук (24), Кузь (29) – Кушецький (38), Уграк (40)
Попередження: Мацик (26), Ковальчук (34) – Уграк (37)

Дублери «Урагану», в разі перемоги, фактично зняли би питання щодо переможця групи «Захід» на першому етапі. І підопічні Юрія Костишина це зробили, хоча звитяга далася їм з великими труднощами. В принципі, все для «драконів» починалось непогано – за рахунок голів Зварича та Гірки вони по ходу першого тайму вели 2:0. Однак, у їх грі був один мінус – вони часто фолили, і в результаті незадовго до перерви привезли собі дабл-пенальті. Однак, на щастя для «ураганівців», Красій не зміг забити «десятку». Але це був серйозний «дзвіночок» для «Урагану-2 КФВ». А коли стартував другий тайм, то «будівельникам» вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Однак, втримати мінімальну перевагу над суперником «Епіцентр К10» не зміг. А все завдяки тому, що в найважливіший момент «ураганівців» за собою повів Мар’ян Пелех, який забив два м’ячі. Міг він зробити і хет-трик, але не зміг реалізувати 10-метровий. Тим не менш, «Ураган-2 КФВ» зміг перемогти «К10» і забезпечив собі участь у наступному етапі Першої ліги.

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – 3:4
Питльований (23), Томин (23, 26) - Зварич (14), Гірка (19), Пелех (27, 28).
Попередження: Красій (31), Питльований (31) - Сенюк (19).
На 19-й хвилині Ярий («Епіцентр К10») не реалізував.
На 33-й хвилині Пелех («Ураган-2 КФВ») не реалізував 10-метровий.

Група «Схід»

Хоч «СумДУ» майже втратив усі шанси на вихід до другого етапу чемпіонату в Першій лізі, та нерви своїм опонентам він псує. Ось не став винятком і домашній поєдинок проти «Дніпра». Гості з Черкас приїхали у Суми з наміром продовжити свою переможну ходу, адже після звитяги над лідером групи, «АРПИ Запоріжжя», черкащани знаходились на підйомі. І перший тайм показав, що Вакуленко та компанія налаштовані більш ніж серйозно. А два голи, які були забиті після помилок «студентів», були тому підтвердженням. Однак, у сумчан знайшовся гравець, який зміг перевернути все догори дригом. Це – Сергій Бабвнін. Його два голи врятували «СумДУ» від поразки. Особливо варто відзначити його м’яч, забитий ударом через себе. І як підсумок – нічия 2:2, якою, перш за все, незадоволені гравці «Дніпра».

«СумДУ» (Суми) – «Дніпро» (Черкаси) – 2:2
Бабинін (26, 39) – Ткаченко (16), Вакуленко (18)
Попередження: Бабинін (39), Колеснік (40) – Вакуленко (26)

Одеський «МКВ» мав можливість скористатися осічкою «Дніпра» і мав для цього всі можливості. Однак, гравці «АРПИ Запоріжжя» дуже не хотіли програвати у другому матчі поспіль. Тому, підопічні Олега Зозулі зробили все, щоб здобути перемогу і, таким чином, реабілітуватись в очах власних вболівальників за поразку від «Дніпра». І це їм вдалося. Вже під кінець першого тайму господарі майданчику вели в рахунку 2:0. А у другій половині зустрічі їм вдалося збільшити свою перевагу. І хоча одеситам вдалося двічі забити у відповідь, та це не врятувало підопічних Романа Смирнова від поразки.

«АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя) – «МКВ» (Одеса) – 4:2
Трубаров (16), Почебут (20), Сауді (27), Литовченко (35) – Моторний (25), Коллінс (39)
Попередження: Фіде (13)