Перша ліга: огляд матчів 4 туру

Відбулися матчі 4 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги. Пропонуємо Вашій увазі огляд цих поєдинків.

Івано-франківській команді перший тайм запам’ятається одним красномовним словом: «ПРОВАЛ». Тому що вже на 15-й хвилині рахунок був 0:4 на користь одеситів. І не було видно, за рахунок чого підопічні Романа Ярого зможуть повернути інтригу в цей поєдинок. І тільки у другому таймі у прикарпатців почало щось виходити. Однак, гравці «К10» надто пізно схаменулись. Два голи, які забили Данів та Прокопів на останній хвилині зустрічі, тільки зробили рахунок більш-менш пристойним. Але на те, щоб зробити нічию, у господарів не вистачило часу.

У підсумки ця поразка лише ускладнила турнірне становище «Епіцентра К10». А що стосується «Епіцентра К Авангард», то він за набраними очками зрівнявся з «СумДУ».

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 3:4
Данів (27, 40), Прокопів (40) – Леонов (2, 7), Свірідов (7), Цибенко (15)
Попередження: Томин (23), Красій (29) – Можеренков (11), Цибенко (21), Леонов (27), Прохода (31)

Для «Епіцентра К3» та «Делівері» очна зустріч мала однаково важливе значення. Однак, кияни, мабуть, вирішили, що для них цей матч більш важливий, ніж для одеситів. Так, підопічні Олега Шайтанова швидко пропустили перший гол. Але вони так само швидко не тільки зрівняли рахунок, а і вийшли вперед. В результаті за підсумками першого тайму «будівельники» вже вели 4:2. Другий тайм не був таким результативним, але гол Нестерука дозволив «К3» впевнено довести цей поєдинок до переможного кінця. А це означає, що київська команда зрівнялася за набраними очками з «СумДУ» та «Епіцентром К Авангард».

«Епіцентр К3» (Київ) – «Делівері» (Одеса) – 5:2
Жук (6, 8), Сандецький (16), Нестерук (19, 35) – Лебединський (3), Єрьомін (19)
Попередження: Кулька (12)

Найрезультативніший матч цього туру відбувся у Ромнах. Дивлячись на його результат, одразу виникає питання: а чи не дивились підопічні Ігоря Салівона матч Елітного раунду Кубка УЄФА, в якому португальський «Спортінг» розгромив румунський «Тиргу-Муреш» з рахунком 16:1? Це, звичайно, іронія, але одразу важко згадати, коли у Першій лізі були такі розгромні результати. Що стосується самої гри, то, мабуть, роменчани дуже сильно хотіли здобути свою першу перемогу в сезоні. І вони це бажання втілили. А от «будівельники», вочевидь», потрапили «під гарячу руку».

«Рятувальник» (Ромни) – «Епіцентр К» (Чернівці) – 12:3
Вл. Радченко (1, 6), Козаченко (3, 32), Лойко (4), Віт. Радченко (12, 28), Анцибор (20, 32, 35, 40) – Бакалярик (34), Купчанко (34), Куляк (40)
Попередження: Анцибор (23) – Хандій (20)
Вилучення: Купчанко (35)
На 30-й хвилині Колеснік («Рятувальник») не реалізував 10-метровий.

Протокольні дані будуть звірені з офіційними.