Перша ліга: результати 10 туру

Відбулись матчі 10 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги. Одразу треба зазначити, що всі три поєдинки цього туру були дуже напруженими та цікавими, і до останніх секунд неможливо було передбачити, якими будуть підсумкові результати. Тому, і не дивно, що всі три протистояння завершились мінімальною перемогою однієї з команд.

Одеський «Епіцентр К Авангард» проводив свою гру в Ромнах. Гравці з Одеси дуже швидко адаптувалися до специфічного залу роменського спорткомплексу «Електрон». Адаптація вилилась у чотири «сухі» голи у ворота «Рятувальника» по ходу першого тайму. А якщо згадати результат першого кола, коли в Одесі «Епіцентр К Авангард» виграв з рахунком 7:0, ставало зрозуміло, що підопічним Ігоря Салівона і цього разу не уникнути розгрому. Однак, планам одеситів на початку другого тайму спробував завадити Владислав Радченко, який відквитав один м’яч. Але вже скоро Євген Свірідов відновив фору своєї команди в чотири м’ячі. Здавалося, що цим голом підопічні Павла Ардаковського трохи заспокоїли своїх опонентів з Сумської області. Але далі «прокинувся» один з лідерів «Рятувальника» Віталій Радченко, який забив три м’ячі у ворота гостей. Скоротити розрив до мінімуму ромен чанам вдалося, а от вирвати бодай би нічию – ні.

«Рятувальник» (Ромни) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 4:5
Вл. Радченко (21), Віт. Радченко (27, 28, 37) – Леонов (2), Свірідов (8, 26), Федосюк (15), Дрозд (16)
Попередження: Анцибор (11)
Вилучення: Лойко (29)

«СумДУ» був сповнений бажання реабілітуватися перед своїми вболівальниками за провал в Одесі. Вже на старті першого тайму підопічні Сергія Песоцького забили два м’ячі та забезпечили собі більш-менш комфортну перевагу. Здавалось, що надалі матч буде проходити цілком та повністю під диктовку «студентів», але гол від Олексія Бакалярика вніс свої корективи, і у чернівчан з’явилася надія на те, що їм вдасться вивезти бодай би одне очко з Сум. Але іншої думки був Костянтин Сорока, який у другому таймі відзначився дублем, і цим він допоміг своїй команді збільшити перевагу до трьох м’ячів. А коли на 36-й хвилині рахунок був 5:2 на користь «СумДУ», господарі майданчику, за традицією, вирішили полоскотати нерви своїм вболівальникам і віддали ініціативу чернівецьким опонентам. Ті з відповіддю не забарились і змогли скоротити розрив до мінімуму. Однак, на більше у футзалістів з Буковини не вистачило часу.

«СумДУ» (Суми) – «Епіцентр К» (Чернівці) – 5:4
Петраков (3, 37), Бурдюг (4), Сорока (27, 28) – Бакалярик (19), Храпко (36), Беженар (38 – з 10-метрового), Хандій (40)
Попередження: Колеснік (31) – Гордей (13), Куляк (29)

Одеський «Делівері» створив шикарний «камбек» в Івано-Франківську. «Епіцентр К10», здавалося, поставив перед підопічними Олега Безуглого складне завдання – відіграти два «сухих» м’ячі. В принципі, скоро гостям вдалося виконати це завдання – після голу Володимира Малюги на 17-й хвилині рахунок став 2:2. Однак, останнє слово у першій 20-хвилинці було за господарями, які знову вийшли вперед після голу Віталія Рябоконя. Але здобути перемогу підопічним Романа Ярого не судилося. У другому таймі «злим генієм» «Епіцентра К10» став Тарас Рибак, який відзначився дублем і подарував перемогу «Делівері».

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Делівері» (Одеса) – 3:4
Баланик (7), Конкольняк (8), Рябоконь (20) – Єрьомин (11), Малюга (17), Рибак (32, 36)
Попередження: Питльований (22), Рибак (13), Власович (14)
Вилучення: Кулька (20)