Перша ліга: результати матчів 6 туру + ВІДЕО

27 та 28 грудня відбулись три з чотирьох запланованих матчів чемпіонату України серед команд Першої ліги. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Група «Захід»

Після того, як основна команда «Урагану» зазнала у Львові ніщивної поразки від «Енергії», для дублерів івано-франківської команди було справою честі обіграти своїх суперників по «малому енергетичному» дербі. І підопічні Юрія Костишина це зробили. Неприємності для львів’ян почалися вже на 4-й хвилині поєдинку, коли відзначився Зеленкевич. Одразу скажемо, що цей гравець був одним з найактивніших у своїй команді. І він це підтвердив у другому таймі, коли відзначився другим голом. Але до того гості зі Львова намагались відігратись, проте зробити це підопічним Назара Станкевича не вдавалось. А коли у другому таймі рахунок став 2:0 на користь «Урагану-2 КФВ», то шанси «Енергії-2-ЛЮ-Альтернативи» стали ще нижчими. Фінальну ж крапку поставив Швед, який на останній хвилині матчу встановив остаточний рахунок матчу – 3:0 на користь івано-франківців.

«Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – «Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів) – 3:0
Голи:
Зеленкевич (4, 24), Швед (40).

Останнє у 2017 році івано-франківське дербі увінчалося перемогою «Візи-Вторми», яка потіснила з другої сходинки «Енергію-2-ЛЮ-Альтернативу». Цей поєдинок можна розділити на кілька епізодів. Перший стався наприкінці першого тайму, коли підопічним Івана Скіцка вдалося забити три м’ячі у ворота «будівельників» та піти на перерву з відчутною перевагою. Однак, вже у середині другого тайму стався другий епізод, пов’язаний з тим, що гравцям «Епіцентру К10» вдалося скоротити розрив до мінімуму. Однак, забити третій гол номінальним господарям майданчику не вдалося. І за це вони були покарані голом від Уграка на 40-й хвилині гри. І це був останній епізод переможної для «Візи-Вторми» гри.

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) - 2:4
Голи:
Прокопів (29), Рябоконь (31) - Р. Горбатий (18), Данищук (19), Кушецький (20), Уграк (40).

Група «Схід»

Оскільки матч між «СумДУ» та «МКВ» буде зіграний вже у 2018 році, то у групі «Схід» був зіграний лише один поєдинок. І у ньому черкаський «Дніпро» зміг відібрати два очки у лідера квартету – «АРПИ Запоріжжя». Хоча могли господарі майданчику розраховувати і на більше. Принаймні, вже по ходу першого тайму «дніпряни» вели 2:1. Однак, черкаській команді не вистачило досвіду, щоб втримати цю мінімальну перевагу. Цим у другому таймі і скористались гості з Запоріжжя, схиливши шальки терезів на свою користь. Проте, «Дніпро» зміг відповісти ще одним влучним ударом. А могли черкащани і програти, якби Огністий реалізував дабл-пенальті. Втім, фінальна сирена все-таки зафіксувала бойову нічию – 3:3.

«Дніпро» (Черкаси) – «АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя) – 3:3