Перша ліга: «СумДУ» та «Делівері» виходять у фінал

У вітчизняній Першій лізі відбулись другі матчі півфінальної серії плей-офф. І за їх результатами визначились команди, які зіграють у фіналі. Ними стали «Делівері» (Одеса) та «СумДУ» (Суми). Але про все це – по порядку.

Столичний «Епіцентр К3» мав перемагати, якщо він хотів продовжити боротьбу за вихід у фінал. Підопічні Олега Шайтанова забили першими, але згодом пропустили два голи у свої ворота. Однак, бажання перемогти, та ще і вдома, зробило свою справу. Тому, «будівельникам» вдалося забити як «у роздягальню», так і «з роздягальні». А коли на 32-й хвилині Євген Жук зробив рахунок 4:2, то здавалось, що перемога від «К3» вже нікуди не дінеться. Але все сталося інакше. Наприкінці другого тайму «Делівері» вдалося зрівняти рахунок. І вже потім доля серії вирішувалась у післяматчевій лотереї. Одесити двічі пробили 6-метрові влучно, тоді як кияни двічі схибили. І це означало, що «Делівері» виграв і в матчі, і в серії до двох перемог, тому підопічні Олега Безуглого можуть готуватись до фіналу.

«Епіцентр К3» (Київ) – «Делівері» (Одеса) – 4:4 (по пенальті – 0:2)
Романовський (7), Сандецький (20), Шуст (21 - з 6-метрового), Жук (32) – Єрьомін (8, 16), Лапа (35), Власович (40)
Попередження: Сандецький (5), Коротенко (29) – Єрьомін (8), Пюро (9), Рибак (21)
На 20-й хвилині Кулька («Делівері») не реалізував 10-метровий.
Рахунок у серії – 0:2

На відміну від київського півфіналу, в одеському не було серії пенальті. Там все вирішилось в основний час. Вже по ходу першого тайму гравці «СумДУ» вели в рахунку – 0:4. Такого провалу, мабуть, наставник «Епіцентра К Авангард» не очікував. Та і самі «будівельники», скоріше за все, також. Тим не менш, вони по ходу другого тайму змогли скоротити відставання до двох м’ячів. Але всі надії одеситів поховали Петраков та Ігумнов, які не тільки оформили підсумковий рахунок матчу (2:6), а і подарували рідному «СумДУ» путівку до фіналу Першої ліги.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «СумДУ» (Суми) – 2:6
Лужанський (23), Свірідов (24) – Петраков (12, 13, 31), Мисловський (13), Сорока (15), Ігумнов (35)
Попередження: Коваленко (29), Болтнєв (31) – Сорока (9), Зеленський (20), Прощенко (31)
Вилучення: Зеленський (21 – повторне попередження)

Отже, у фінальній серії плей-офф зустрінуться «Делівері» та «СумДУ». А от «Епіцентр К3» та «Епіцентр К Авангард» посперечаються за «бронзу».