Чемпіонат України серед ВНЗ: непереможні криворіжці

Лідер Конференції «Південь» – команда Криворізького національного універстету вдруге переграла студентів Чорноморського національного університету. На власному паркеті підопічні Сергія Ганзикова здобули вольову перемогу над миколаївцями. Гра була запекла, але досвід криворіжців переважив.

Гості досить впевнено почали зустріч і вже на 4-й хвилині відкрили рахунок. Після введення м’яча з ауту Кузнецов на дальній стійці поцілив у ворота з двох метрів – 0:1. Згодом миколаївці відзначилися вдруге. Гончаров розіграв «стандарт», а Кузнецов ударом з 8 метрів пробив Гаєвського – 0:2. Та вже у наступній атаці Лихненко скоротив рахунок. Пройшовши лівим флангом, Владислав потужним ударом поцілив під поперечину – 1:2.

Далі на паркеті точилася здебільшого рівна боротьба з невеликою перевагою господарів.  Криворіжці прагнули ще до перерви зрівняти рахунок, і їм це вдалося у кінці тайму. Знову Лихненко вийшов зліва до воріт, але цього разу вразив дальній кут володінь Дмитроченка – 2:2. Більш того, за хвилину студенти КНУ вже передували у грі. Гордієнко, який втік віч-на-віч з воротарем миколаївців, нагоду не реалізував, але відпасував на вільного Насєкіна. А той влучив у порожні ворота з двох метрів – 3:2.

У другому таймі протистояння команд загострилося. Підопічні Геннадія Кураси намагалися виправити становище. Та господарі не тільки вдало захищалися, а й проводили небезпечні атаки. Одна з них завершилася четвертим «взяттям воріт» Дмитроченка. Боярин відпасував на Насєкіна. Той повернув м’яча капітанові, і Микола потужним ударом з 9 метрів зробив рахунок 4:2.

До честі миколаївців, вони не здавалися, і згодом повернули матчу інтригу. Капітан команди «ЧНУ» Роман Мізернюк перехопив м’яч, який невдало ввів у гру Гаєвський, та влучним пострілом вразив дальній кут – 4:3.

Але згодом клас криворіжців дався взнаки. У середині другого тайму підопічні Сергія Ганзикова відзначилися двічі, фактично знявши питання щодо переможця матчу. На 31-й хвилині блискуче зіграв Насєкін. Отримавши м’яча, Олег фінтом прибрав під себе захисника, а другим дотиком потужно пробив під поперечину – 5:3. А через дві хвилини Лихненко вивів Гордієнка до воріт суперника і той влучив у дев’ятку – 6:3.

Більше власну перевагу студенти КНУ закріпили на 39-й хвилині. Кращий бомбардир команди Владислав Лихненко реалізував вихід віч-на-віч – 7:3. Але останнє слово в зустрічі залишилося за гостями. Владислав Гончаров результативно виконав «дабл-пенальті» - 7:4.

Після чотирьох матчів команда Криворізького національного універстету надалі очолює турнірну таблицю Конференції «Південь» з дванадцятьма очками. Миколаївці поки що треті, але головний матч групи – проти «медиків» із Запоріжжя – у них ще попереду.

Конференція «Південь»
Гра V туру
«КНУ» (Кривий Ріг) – «ЧНУ ім. П.Могили» (Миколаїв) – 7:4 (3:2)
Голи
: 0:1 Кузнецов (4). 0:2 Кузнецов (8). 1:2 Лихненко (9). 2:2 Лихненко (18). 3:2 Насєкін (19). 4:2 Боярин (23). 4:3 Мізернюк (25). 5:3 Насєкін (31). 6:3 Гордієнко (33). 7:3 Лихненко (39). 7:4 Гончаров (40, дабл-пенальті).
«КНУ»: 1.Гаєвський – 8.Лихненко, 16.Гордієнко, 14.Насєкін, 5.Боярин, 13.Прекрасний, 10.Подкомаровський, 6.Дубаз – 88.Козлов. Тренер: Сергій Ганзиков
«ЧНУ ім. П.Могили»: 55.Дмитроченко – 13.Мізернюк (к), 10.Гончаров, 14.Кузнецов, 2.Мячин, 7.Пасічник, 4.Студенко, 6.Демченко, 5.Паланіца, 12.Дімітрієв. Тренер: Геннадій Кураса
Попередження: Насєкін (14) – Студенко (39).
Арбітри: І.Литвиненко (Кривий Ріг), С.Ключник (Миколаїв).
Хронометрист: С.Нетреба (Кривий Ріг).
Суддівський спостерігач: Віталій Поляков (Кривий Ріг).
28 лютого. Кривий Ріг. СК КНУ. 16:00. 75 глядачів