«Кубок Водяна»: «АРПІ» став володарем трофею

«МКВ» - «АРПІ» - 2:2 (по пенальті – 3:4)
«АРПІ»:
16.Гурко, 1.Ушаков – 5.Фіде, 11.Ессаргіні, 17.Почебут, 99.Оліщук – 12.Тимченко, 9.Трубаров, 10.Лапін, 7.Огністий. Головний тренер – Олег Зозуля.

«МКВ»: 1.Чумак, 81.Заєць – 3.Опаривский, 8.Златов, 10.Коллінс, 13.Моторний – 19.Бондаренко О., 9.Бондаренко К., 14.Бральчук, 22.Соцький, 6.Бурлака, 31.Наконечний, 96.Похиляк, 7.Кочевенко. Головний тренер – Роман Смирнов.

Голи: Коллінс, 13 (1:0). Почебут, 14 (1:1). Лапін, 15 (1:2). Коллінс, 36 (2:2).

Так вийшло, що «АРПІ» і «МКВ» в минулому сезоні перетиналися і в Другій лізі чемпіонату України, і в Кубку України. Напередодні  суперники зіграли матч групового етапу Кубка на призи Водяна (2:1 на користь «АРПІ»). Здавалося б, награлися, але у фіналі командам знову належало визначити найсильнішого.

Підопічні Романа Смирнова з перших секунд явно демонстрували бажання взяти реванш за вчорашній день. Оборона запорожців тріщала по швах, але трималася – до того ж, страхував каркас воріт. Чудовий шанс забити у «МКВ» мав Моторний, який зі штрафного, призначеного за півметра від лінії штрафний за фол на Соцькому, на силу пробив верхом – поперечина! Ще через кілька секунд Златов з лівого флангу влучив у дальню стійку! Найнебезпечніший удар на добиванні завдавав Кочевенко – в сантиметрах від цілі.

Все складніше і складніше «АРПІ» вдавалося стримувати натиск, і в середині тайму команда таки пропустила. Результат одеситам принесла контратака з класичним розіграшем: Олексій Бондаренко розігнав наступ по центру, переадресував м'яч направо Кочевенкові, простріл якого на дальній стійці замкнув Коллінс – 1:0.

Однак, дуже швидко ситуація розгорнулася в іншу сторону. Ессаргіні обіграв суперника на лівому фланзі і прострілив у центр, звідки точно пробив Почебут – 1:1. І тут же Лапін прийняв м'яч на стовпа, відтіснивши суперника корпусом, і з розвороту красивим ударом вразив «дев'ятку» – 1:2.

Чудову можливість зрівняти результат господарі пропустили на останніх секундах тайму – Оліщук самовіддано виручив свою команду, вибивши м'яч з порожніх воріт. Але у другому таймі «МКВ» навіть не думали зупинятися, методично намагаючись розхитати оборону і відігратися. Атаки хвилями накочували на ворота запорожців, але тільки на 36 хвилині рахунок зрівнявся: Кочевенко поборовся з суперником біля лінії штрафного, і м'яч відскочив до Коллінса, який тут же пробив в один дотик – 2:2.

У час, що залишився, команди не особливо прагнули ризикувати, віддаючи перевагу тому, щоб скористатися помилкою суперника, або продовжити гру. Знову ж таки, у «МКВ» був момент вирвати перемогу на «стрічці», але голкіпер відбив удар впритул Моторого. У підсумку, свисток про закінчення другого тайму зафіксував нічию, і володар трофею визначався серією пенальті.

Успіх тут прийшов до гостей: Моторний – 1:0. Почебут – 1:1. Костянтин Бондаренко – 2:1. Лапін – 2:2. Бурлака – 3:2. Огністий – 3:3. Бральчук – 3:3 (воротар). Тимченко – 3:4. «АРПІ» виграє Кубок, а «МКВ» дістаються срібні медалі.

Найкращий воротар турніру – Іван Гурко («АРПІ»).
Найкращий захисник турніру – Сергій Златов («МКВ»).
Найкращий бомбардир та найкращий гравець турніру – Йапарама Коллінс («МКВ»), 4 голи