Євро-2018: огляд матчів третього ігрового дня + ВІДЕО

Прес-служба Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд матчів третього ігрового дня Євро-2018. У цей день були зіграні поєдинки 2 туру у групах «А» і «В».

Після сенсаційного результату, який збірна Польщі здобула у матчі з Росією, багато хто очікував, що «Кадра» зможе повторити щось подібне і в поєдинку з Казахстаном. Однак, підопічні Какау вже на 3-й хвилині почали показувати, хто є фаворитом у цій парі. А протягом першого тайму казахстанці продовжили декласацію своїх опонентів. Мало того, що казахстанські футзалісти повністю контролювали гру, так вони ще не дозволяли полякам навіть перейти ближче до володінь Ігіти. Більше того – підопічні Блажея Корчиньського заробляли у свій пасив командні фоли, що, врешті-решт, призвело до призначення дабл-пенальті у ворота Калужи, який реалізував Першин. Загалом за підсумками першого тайму перевага бронзових призерів Євро-2016 була більш ніж переконливою – 4:0. У другому таймі «Кадра» заграла трохи інакше, і біля воріт Ігіти навіть почали з’являтись моменти. Більше того – на 28-й хвилині Солецкі класним дальнім ударом після розіграшу кутового відквитав один гол. Однак, це був єдиний приємний епізод для польської збірної. Під кінець матчу Дуглас встановив остаточний рахунок матчу – 5:1. Фактично ця перемога вже подарувала збірній Казахстану вихід до чвертьфіналу. Тільки залишається відкритим питання – з якого місця.

Польща – Казахстан – 1:5
Солецкі (28) - Тайнан (3), Оразов (9), Жаманкулов (20), Першин (20 – з 10-метрового), Дуглас (37)
Попередження: Крізель (17), Заставнік (19) - Дуглас (9)
На 36-й хвилині Першин (Казахстан) не реалізував 10-метровий

Чемпіони Європи 2014 року розпочали поєдинок проти збірної Сербії з явною метою забити швидкий м’яч, аби надалі контролювати хід гри. Однак, зробити цього «Скуадрі адзуррі» не вдалося. Багато в чому – завдяки впевненій грі голкіпера збірної Сербії Міодрага Аксентієвича. Саме його дії у воротах дозволили балканцям не тільки вирівняти гру, а і переходити до атак, внаслідок чого створювались моменти біля воріт Стефано Маммарелли. Однак, у першій половині гри обидві команди не порадували вболівальників голами. А після перерви збірна Італії почала посилювати тиск на ворота сербів і… пропустили у відповідь. На екваторі другої половини зустрічі підопічні Горана Іванчича заробили штрафний, який вдало розіграли. Однак, «адзурріні» швидко відігрались після розіграшу ауту та удару Массімо Де Луки поміж ніг Аксентієвичу. Після цього обидві команди, звичайно, намагались вирвати перемогу, однак фінальна сирена зафіксувала нічию.

Сербія – Італія – 1:1
Томіч (30) – Де Лука (32)
Попередження: Радованович (25), Мілосавац (29), Коцич (39) - Оноріо (23), Ерколессі (25)