Євро-2022: збірна України фінішує на четвертому місці

Підопічні Олександра Косенка не зуміли переграти збірну Іспанії у боротьбі за бронзові медалі Євро-2022.

У першій половині зустрічі обидві команди обмінялися гострими моментами. Ципун врятував володіння українців після удару Солано. Натомість, чудовий шанс, щоб відзначитися після помилки захисту іспанців мав автор голу у попередній зустрічі Даниіл Абакшин. Втім, Ерреро зумів врятувати свої ворота.

На 11-ій хвилині підопічні Федеріко Відаля забили після розіграшу аута. Ортіс ввів у гру м’яч (який схоже, що вже котився), і після його ассисту гол після потужного удару забив Мелладо.

Незабаром Олександр Косенко знову почав застосовувати тактику з п’ятим польовим, роль якого виконував Шотурма. Саме Петро мав чудову нагоду, щоб замкнути дальню стійку після прострілу Зварича, але до м’яча не дотягнувся.

Під кінець тайму глядачі ще побачили голи у зустрічі. Спочатку Корсун поборовся за м’яч, який підхопив Чернявський й реалізував свій вихід віч-на-віч, зробивши рахунок рівним. Втім, досить швидко іспанці знову вийшли вперед. Солано ударом з гострого кута залишив не при справах Ципуна.

Після перерви «синьо-жовті» продовжили грати з п’ятим польовим. Цим могли скористатися суперники. Втім, Кампос з двох спроб не зумів переграти Чернявського, який опинився найближчим до воріт.

Третій м’яч іспанці забили після неоднозначного кутового. Боїс потужним ударом вразив володіння Ципуна. Дуже швидко Адольфо забив і четвертий гол для команди Федеріко Відаля.

Українці шукали щастя попереду завдяки грі 5х4. Варто відзначити чудові моменти Лебедя і Зварича, але Ерреро більш не пропускав цього вечора. 4:1 – бронза Євро-2022 летить до Іспанії, а збірна України фінішує на четвертій сходинці.

Іспанія-Україна – 4:1 (2:1)
 Чернявський (17) – Мелладо (11), Солано (18), Боїс (31), Адольфо (32)
Попередження: Зварич (17), Лебідь (31), Сірий (32)

Іспанія: Хесус Ерреро – Ортіс (к), Рауль Гомес, Лосано, Мелладо – Борха, Боїс, Адольфо, Сесіліо – Чіно, Рауль Кампос, Солано – Плана

Україна: Ципун – Чернявський, Корсун, Шотурма (к), Зварич – Лебідь, Фаренюк, Абакшин, Журба – Сірий, Педяш, Радевич – Савенко, Разуванов